Britney Spears

i

Autor: Backgrid/East News

GWIAZDY

Aż huczało od plotek o ich romansie. Po latach pokazała aktualne zdjęcie swojego dawnego kochanka!

2023-12-08 15:25

Życie uczuciowe Britney Spears zawsze interesowało prasę. Szczególnie w czasach, gdy przechodziła głośne załamanie nerwowe. W tym chaotycznym okresie piosenkarka była widywana u boku modela Isaaca Cohena. Ku zaskoczeniu wszystkich pokazała u siebie na profilu jedno z jego najnowszych zdjęć. Czyżby dalej jej się podobał?

Na przełomie 2006 i 2007 roku Britney Spears przechodziła głośne załamanie nerwowe, a paparazzi towarzyszyli jej właściwie codziennie. Każdy czekał na to, co sensacyjnego zrobi tym razem. Po złożeniu pozwu rozwodowego z Kevinem Federlinem, z którym doczekała się dwóch synów, 26-letnia Spears zaczęła szukać szczęścia u boku innych mężczyzn. Jednym z wybranków księżniczki popu okazał się młodszy od niej aktor i model Isaac Cohen. Para nie spotykała się długo, bo zaledwie kilka tygodni, jednak towarzyszący piosenkarce na każdym kroku fotoreporterzy zdążyli zrobić im całe mnóstwo wspólnych zdjęć. Po wszystkim Cohen powiedział mediom, że poznał Britney z zupełnie innej strony, jako uroczą kobietę, które nie mogła poradzić sobie ze sporymi zmianami w życiu osobistym.

Poza tym, że widywałem ją kompletnie pijaną, miałem okazję poznać ja jako osobę bardzo nieśmiałą i słodką, która była poważnie załamana rozpadem małżeństwa - miał mówić w 2007 roku.

Ku zaskoczeniu obserwatorów Spears postanowiła powrócić pamięcią do czasów spędzonych z Isaakiem i opublikowała jego zdjęcie.

Ojciec Britney Spears w ciężkim stanie. Amputowali mu nogę!

To dlatego zgoliła się na łyso! Po latach Britney Spears wyznaje prawdę

Dawny chłopak Britney Spears

Britney Spears kojarzy się fanom z publikowaniem randomowych zdjęć na Instagramie. Tym razem gwiazda zaskoczyła wszystkich, publikując jedno z profesjonalnych zdjęć swojego eksa. To Isaac Cohen, z którym Spears spotykała się w czasach głośnego załamania nerwowego, na przełomie 2006 i 2007 roku. Księżniczka popu oznaczyła go nawet w opisie do posta. Myślicie, że ich znajomość się odrodzi?