Avril Lavigne

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Avril Lavigne z byłym Kylie Jenner? Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

2023-02-22 16:28

To jedno z najbardziej zaskakujących rozstań w tym roku! Jak donoszą amerykańskie serwisy, Avril Lavigne i Mod Sun nie są już razem. Para miała zerwać zareczyny po zaledwie 10 miesiącach. Piosenkarkę sfotogrowano niedawno z byłym Kylie Jenner. Coś jest na rzeczy?

Avril Lavigne i Tyga są razem? Takie plotki pojawiły się chwilę po tym, jak reporterzy TMZ opublikowali prywatne zdjęcia tych dwoje. Widzimy na nich, jak gwiazda, która już w kwietniu tego roku zagra koncert w Polsce, wtula się w byłego partnera Kylie Jenner. Po zobaczeniu fotografii wielu fanów artystki zaczęło się zastanawiać, co w takim razie z Mod Sunem. Para zaręczyła się przecież w kwietniu zeszłego roku, a niedawno, bo zaledwie dwa tygodnie temu, zaprezentowała nowy kawałek zatytułowany Shelter. Wszystko wskazywało na to, że piosenkarka znalazła w końcu miłość swojego życia. Sama zresztą deklarowała to na Instagramie. Jak jednak donoszą dziennikarze magazynu People, powołując się na swoje źródła, Avril Lavigne i Mod Sun podjęli decyzję o rozstaniu.

Spotykali się przez ostatnie dwa miesiące, ale nie są już ze sobą jako para - przekazał informator.

Co w takim razie z Tygą? Czy Avril rzeczywiście jest w związku z raperem?

Avril Lavigne w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Avril Lavigne i Tyga - nowy związek?

Zdjęcia, które obiegły świat, mocno zaskoczyły fanów wokalistki. Informator, który przekazał People informację o rozstaniu Avril z Mod Sunem, zapewnia, że nie łączy ich nic więcej poza przyjaźnią, a czułe gesty były tylko wyrazem wzajemnej serdeczności.

Avril i Tyga są przyjaciółmi i niczym więcej. Do rozstania nie przyczyniła się osoba trzecia - przekazało źródło.

Ani Avril, ani Mod Sun nie odnieśli się do plotek o rozstaniu. Muzyk jest aktualnie w trasie.

Sonda
Lubisz muzykę Avril Lavigne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE