Arnold Schwarzenegger miał poważny wypadek! Jego monster suv ZGNIÓTŁ priusa!

2022-01-22 10:26 mm

Arnold Schwarzenegger miał bardzo groźny wypadek samochodowy. Jak donoszą amerykańskie media, jego ciężarówka przygniotła auto osobowe. Są ranni... Na Hotplota.pl sprawdzamy najnowsze doniesienia.

Wypadek Arnolda Schwarzeneggera wydarzył się w piątek 21.01.2022 r. około godziny 17:00. Według świadków zdarzenia, kraksa z udziałem legendarnego aktora wyglądała bardzo poważnie. Na szczęście w wypadku nikt nie zginął, ale według doniesień prasy - są ranni. 

Z opisu wypadku wynika, że wielki monster suv Arnolda Schwarzeneggera najechał na osobówkę marki Toyota Prius. Kierująca tym autem kobieta została poważnie ranna i trafiła do szpitala.

Szczegóły wypadku. Schwarzenegger wymusił pierwszeństwo?

Po uderzeniu w Priusa auto aktora wjechało jeszcze w Porsche Cayenne. Według naocznych świadków, kraksa przypominała scenę kaskaderską w filmie akcji. 

Arnold Schwarzenegger nie ucierpiał. Jak czytamy w raporcie przekazanym mediom przez policję, w aucie aktora aktywowały się poduszki powietrzne. 

Do wypadku doszło w Los Angeles na Sunset Blvd, niecałe dwa kilometry od domu aktora. Z relacji prasy wynika, że Arnold Schwarzenegger mógł wymusić pierwszeństwo na kierującej Toyotą. Do zderzenia doszło, kiedy aktor skręcał w lewo. 

Olly Alexander - zapowiedź wywiadu Radia ESKA!
NAJNOWSZE