Ariana Grande zakryła tatuaż Pete Davidsona hołdem dla Mac Millera. A właściwie, jego PSA!

2018-12-03 11:48
Ariana Grande - tatuaż Myron
Autor: youtube.com, East News

Ariana Grande ukryła tatuaż, który zrobiła dla Pete Davidsona, hołdem dla zmarłego byłego chłopaka, Mac Millera! Co dokładnie wytatuowała sobie Ariana?

Kolejny kawałek Pete Davidsona zniknął z życia Ariany Grande! Piosenkarka usunęła właśnie tatuaż zrobiony dla swojego ostatniego chłopaka, a właściwie... zakryła go (!) hołdem dla poprzedniego!

Ariana Grande zamieniła tatuaż na stopie, który zrobiła dla Pete Davidsona, na nowy - który nawiązuje do zmarłego ex chłopaka piosenkarki, Mac Millera.

Co dokładnie wytatuowała sobie Ari?

ARIANA GRANDE ZAKRYŁA TATUAŻ DAVIDSONA... IMIENIEM PSA MAC MILLERA!

Robienie sobie tatuaży dla swoich ukochanych to dość ryzykowna zabawa. Kiedy okaże się, że związek nie wypalił, na ciele zostaje niemiła pamiątka i nie do końca wiadomo, co z nią zrobić.

Ariana Grande stanęła przed takim właśnie problemem. Musimy jednak przyznać, że poradziła sobie z nim wyśmienicie :)

Po piątkowej premierze swojego nowego teledysku "thank u, next" Ariana Grande opublikowała wideo zza kulis. To bardzo ciekawy materiał i serdecznie polecamy obejrzenie go w całości (film znajdziecie poniżej).

Skupmy się jednak na małym fragmencie, w którym Ariana Grande pokazuje swój nowy tatuaż. No, może nie do końca NOWY :)

Niedawno w tym dokładnie miejscu, na lewej stopie, Ari miała wytatuowane liczby "8414". Był to hołd dla ojca Pete Davidsona, który był strażakiem i zginął 11 września w ataku na World Trade Center. 8414 to numer jego odznaki.

Teraz w tym miejscu jest jednak zupełnie inny tatuaż. Ariana Grande zamieniła numer 8414 na... imię Myron! To imię psa zmarłego Mac Millera.

>> Ariana Grande - Thank U, Next. Ten teledysk jest pełen aluzji! [PEŁNA WERSJA]

Zobaczcie wideo zza kulis klipu "yhank u, next". Nowy tatuaż Ariany Grande zobaczycie około 2:40.

Nieźle, prawda?

Na przyszłość radzimy jednak Ari poczekać przynajmniej kilka miesięcy przed podjęciem decyzji o tatuażu dla następnego chłopaka. Nie da się przerabiać tatuaży w nieskończoność...

NAJNOWSZE