Ariana Grande w bikini! Wygląda bosko!

2020-08-06 13:36 KP
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Sezon wakacyjny w pełni, zatem gwiazdy licznie korzystają z uroków lata. Tym razem na wakacje w towarzystwie ukochanego Daltona Gomeza wybrała się Ariana Grande. Para odpoczywa w pięknych okolicznościach przyrody i korzysta z dobrej pogody, łapiąc wakacyjną opaleniznę. Relację z wczasów wokalistka zamieściła na swoim Instagramie.

Ariana Grande z dala od zainteresowania mediów rozwija swój związek z Daltonem Gomezem. Wokalistka ujawniła swoją nową relację na początku maja w teledysku do piosenki Stuck With U, którą nagrała w trakcie pandemii wspólnie z Justinem Bieberem. Później Dalton zadebiutował na jej Instagramie i w kolejnym klipie, tym razem do piosenki Rain On Me.

Zasadniczo jednak Ariana Grande trzyma swój związek z dala od zainteresowania tabloidów. Wokalistka na własnej skórze przekonała się, czym grozi zbyt duża otwartość w kwestii życia uczuciowego - o jej związku z Pete Davidsonem media plotkarskie na całym świecie rozpisywały się każdego dnia, co nie mogło wpłynąć dobrze na ich relację.

W przypadki Daltona Gomeza Ariana Grande nie chce popełnić już tego błędu!

Ariana Grande w bikini na wakacjach

Dlatego gdy Ariana Grande pochwaliła się zdjęciami ze swojego wakacyjnego wyjazdu do uwielbianego przez gwiazdy Amangiri w Canyon Point w Utah, zaledwie zasygnalizowała, że towarzyszy jej nowy ukochany. Zamiast zakochanych fotek Ari ma dla fanów coś równie ekstra - zdjęcia w bikini!

Piosenkarka w galerii zdjęć na Instagramie dodała też fotkę w maseczce - zasady bezpieczeństwa obowiązują przecież również na wakacjach. Zobaczcie, jak Ariana Grande odpoczywa na urlopie!

NAJNOWSZE