Katerina Kowalczuk na Instagramie. Najbardziej sexy zdjęcia gwiazdy serialu "Zniewolona"

2019-08-23 12:07
Katerina Kowalczuk - Instagram
Autor: instagram.com / Katerina Kowalczuk

Gwiazda serialu "Zniewolona" Katerina Kowalczuk chce zrobić karierę w USA. Czy jej się to uda? 26-letnia aktorka wyznała, że sukces za oceanem jest jej głównym celem, a my wierzymy, że uda jej się go zrealizować. Skąd ta pewność? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Kateriny Kowalczuk na Instagramie. To dziewczyna wprost stworzona do hollywoodzkich produkcji!

W przedostatnim tygodniu wakacji Polskę odwiedziła Katerina Kowalczuk, gwiazda ukraińskiego serialu "Zniewolona".

Kręcona w przepięknej scenerii kostiumowa produkcja zza naszej wschodniej granicy cieszy się coraz większą popularnością polskich widzów. Podobnie, jak jej największa gwiazda - przepiękna aktorka, 26-letnia Katerina Kowalczuk.

Sukces serialu "Zniewolona" przerósł najśmielsze oczekiwania. Tylko w Polsce ogląda go podobno aż 3 mln widzów. Sama Katerina Kowalczuk przyznaje, że nie spodziewała się, że "Zniewolona" będzie aż tak wielkim sukcesem.

Nie myśleliśmy, że musimy zrobić z tego hit

- mówi cytowana przez Onet gwiazda serialu "Zniewolona".

KATERINA KOWALCZUK - INSTAGRAM

26-letnia Katerina Kowalczuk wyznała podczas jednego z wywiadów, iż nie ukrywa, że jej celem jest kariera w Hollywood. Aktorka wierzy, że odniesie za oceanem sukces. Zresztą już teraz może pochwalić się główną rolą w filmie "Roy", który może stać się dla ukraińskiej gwiazdy bramą do wielkiej kariery w USA.

>> Zniewolona sezon 3 - kiedy nowe odcinki ukraińskiego serialu kostiumowego?

Oglądając choćby zdjęcia Kateriny Kowalczuk na Instagramie, trudno nie odnieść wrażenia, że jej kariera w Hollywood jest tylko kwestią czasu. Aktorka serialu "Zniewolona" to bardzo piękna i seksowna dziewczyna, a nie jest żadną tajemnicą, że Amerykanie z "fabryki snów" szczególnie cenią sobie urodę obywatelek z Europy Wschodniej.

Zobaczcie najbardziej sexy zdjęcia gwiazdy "Zniewolonej", wybrane spośród fotek, jakie Katerina Kowalczuk wrzuca na swój Instagram.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE