Anna Mucha zaprosiła fanów do łóżka. Kiedy zdradziła o co chodzi, ludziom opadły szczęki!

2019-05-31 9:04
Anna Mucha
Autor: www.instagram.com/taannamucha

Anna Mucha opublikowała na Instagramie filmik, budzący jednoznaczne, erotyczne skojarzenia. Niektórzy fani gwiazdy byli oburzeni. Dopóki nie dowiedzieli się, co aktorka tak naprawdę chciała im przekazać... To, co zrobiła, wywarło na internautach ogromne wrażenie. I wcale się nie dziwimy! Sprawdźcie, o co chodziło!

Anna Mucha lubi wywoływać kontrowersje. Aktorka jest znana z mocnych wypowiedzi, odważnych strojów i prowokacyjnych postów na Instagramie. Tym razem zaprosiła Internautów do łóżka! Gwiazda opublikowała kuszące video. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo słów krytyki pod adresem Ani. Internauci uważają, że Mucha przesadziła, proponując obcym ludziom wspólne leżenie w łóżku. Ale ona doskonale wiedziała, że ten post wywoła zamieszanie. I o to jej chodziło! Dlaczego?

Powód, dla którego Anna Mucha zaprosiła fanów do łóżka, zrobi na Was wrażenie!

no hej ... nie masz ochoty czasem sobie tak poleżeć ...? cały dzień ... w łóżku... dołącz do mnie ...no chodź ...!

- zachęca Ania Mucha na Instagramie.

Słabe to było nawet bardzo

Masakra

straszne

Nabijanie hajsu, czyzby braki w budżecie

Jaka ty jesteś pusta

chory człowiek ..

- brzmią komentarze pod filmikiem.

O co chodziło Ani Musze? To aktorka wyjaśniła - zgodnie z obietnicą - kolejnego dnia. Gwiazda wsparła w ten sposób akcję zbierania pieniędzy na nowe łóżka dla pacjentów Instytutu Matki i Dziecka.

O co chodziło Ani Musze? To aktorka wyjaśniła - zgodnie z obietnicą - kolejnego dnia. Gwiazda wsparła w ten sposób akcję zbierania pieniędzy na nowe łóżka dla pacjentów Instytutu Matki i Dziecka!

Chore dzieci nie maja wyboru... Łóżko to coś więcej niż mebel... dla chorego, łóżko bywa całym światem ... Instytut Matki i Dziecka prosi o pomoc.

- wyjaśniła Anna Mucha w kolejnym poście.

Coś nam się zdaje, że po wyjaśnieniu całej sprawy niektórzy z komentujących pierwszy filmik mieli ochotę zapaść się pod ziemię...

Co myślicie o pomyśle Ani na zbieranie kasy na szczytny cel?

NAJNOWSZE