Anna Mucha

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Anna Mucha szczere o zarobkach. Ujawniła prawdę o promowaniu produktów na Instagramie

2024-03-21 10:03

Gwiazdy niechętnie rozmawiają o swoich finansach. Większość z nich wyznaje raczej zasadę niejawnych stawek., jednak zdarza się, że niektóre z nich nieco bardziej otworzą się na temat zasobności swoich kont i tego, w jaki sposób dbają o to, by nie brakowało im funduszy na przyjemności i obowiązki. Teraz do ich grona dołączyła Anna Mucha, która wyjawiła kilka szczegółów dotyczących zasobności jej portfela.

Zarobki Anny Muchy to dosyć złożony temat. Należy pamiętać o tym, że 43-latka gra w serialach, działa w teatrze, ale także prowadzi swoje social mediach, z których również wpada jej na konto kilka złotych. Dwa lata temu Super Express informował, że aktorka to jedna z najlepiej opłacanych gwiazd telenoweli. Jak wynikało z ich danych, aktorka za jeden plan zdjęciowy otrzymywała nawet 8 tysięcy złotych, a w miesiącu przeważnie miała ich piętnaście. Przy okazji wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego, który nieco negatywnie patrzy na jej angaż w M jak miłość, wyznała, że praca w serialu pozwala jej nie tylko na stabilność finansową. Przyznała, że przede wszystkim, dzięki pieniądzom zarobionym w ten sposób można opłacać inne, ambitniejsze przedsięwzięcia zawodowe.

Patricia Kazadi vs. HITY 1988. TA piosenka przypomniała o traumie

Anna Mucha - zarobki

Podczas wizyty w programie swojego byłego partnera poruszono wiele kwestii związanych z jej zatrudnieniem, przeszłością, ale także planami i finansami. Gospodarz programu dopytywał aktorkę, czy ma zaciągnięte  kredyty, które sprawiają, że musi grać w M jak miłość.

Ja mam kredyty zaufania. Najważniejsze, że jestem wypłacalna, to też się w tym biznesie liczy - odparła przekornie.

Prowadzący dopytywał również o to, czy zdarzyło jej się zrobić coś tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Anna Mucha bez ogródek przyznała się do tego, że czasem poleca produkty na Instagramie ze względów finansowych. Okazuje się, że zarobione pieniądze przeznacza na rozwój swojej działalności i nie czuje z tego powodu jakiegokolwiek skrepowania

Zdarza mi się zarabiać na Instagramie, przyjmować różne rzeczy. Robię to, bo mam poczucie, że te pieniądze później dobrze wykorzystuję. Mam świadomość tego, że będąc producentką teatralną, potrzebuję kolejnych pieniędzy - ujawniła.