Anna Lewandowska pokazała figurę po ciąży. Jest się czym chwalić! [NOWE ZDJĘCIA]

2020-05-12 12:49 mw
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Jak wygląda Anna Lewandowska po ciąży? Czy figura żony Roberta Lewandowskiego po urodzeniu drugiej córeczki wróciła do dawnych kształtów? Anna Lewandowska po urodzeniu dziecka nie próżnuje i ani na chwilę nie przestaje komunikować się z fanami za pośrednictwem Instagrama. W swoich najnowszych postach żona Lewego pochwaliła się figurą. Fanki gwiazdy są zachwycone - zwłaszcza jej nogami...

Od narodzin małej Laury minęło zaledwie kilka dni, a dumna mama wygląda i zachowuje się tak, jakby nigdy nie była w ciąży!

Anna Lewandowska tuż po porodzie rzuciła się w wir codziennych obowiązków, a jej Instagram niemal codziennie wzbogaca się o nowe fotki. Na najnowszych zdjęciach żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się figurą po ciąży!

Jak teraz wygląda? 

ANNA LEWANDOWSKA POKAZUJE FIGURĘ PO CIĄŻY

Drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich przyszło na świat 6 maja 2020 roku. Jak zapewnia sama Anna Lewandowska, mała Laura urodziła się dużo szybciej, niż jej starsza siostra, a porób przebiegł bez żadnych komplikacji.

Nic dziwnego, że Anna Lewandowska mogła błyskawicznie wrócić do codziennych obowiązków, do których zalicza się rzecz jasna przede wszystkim regularna promocja na Instagramie. 

Wśród zdjęć Anny Lewandowskiej opublikowanych na Instagramie po urodzeniu Laury na uwagę zasługują przede wszystkim te opublikowane we wtorek 12 maja, czyli niespełna tydzień po porodzie. Na jednym z nich widzimy, jak prezentuje się obecnie figura Ani.

Hotplota.pl: Meghan czyta synkowi, Bieber tańczy w piżamie, Gaga wydaje płytę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na swoim nowym zdjęciu Anna Lewandowska pokazała się przed lustrem - bez spodni, z kawą w dłoni, ubrana w bluzę z kapturem spod znaku Gucci (wartą podobno około 4 tys. złotych!) Oczywiście wszyscy czekają na zdjęcie brzucha sportsmenki, ale póki co możemy pozachwycać się jej nogami...

Anna Lewandowska pokazała też drugie zdjęcie. Niestety i tym razem nie ocenimy w pełni jej figury po ciąży. 

NAJNOWSZE