Anna Lewandowska w mocnym makijażu. Fani: LEPIEJ BEZ

2021-10-19 20:30 es

Anna Lewandowska przyzwyczaiła fanów do swojego naturalnego wizerunku. Jej kariera zaczęła się od sportu, a to przecież nie sprzyjające warunki do noszenia ciężkiego makijażu. Teraz jednak jako szefowa marki kosmetycznej, Anna Lewandowska musi od czasu do czasu zaprezentować swoje produkty. Internauci jednak wolą ją w naturalnym wydaniu.

Anna Lewandowska, zaczynając swoją karierę sportową, z pewnością nie przypuszczała, że zajdzie tak wysoko. Dziś jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w kraju. Wydała niezliczone książki i poradniki, do tego aplikacja i sklep ze zdrową żywnością. W międzyczasie catering dietetyczny i produkty dla dzieci. W końcu - marka kosmetyczna.

Jako szefowa Phlov Anna Lewandowska musi godnie się reprezentować. W końcu jej skóra jest reklamą firmy! Na co dzień gwiazda stawia więc na naturalność. Teraz jednak zrobiła wyjątek. Obserwatorzy nie byli zadowoleni!

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Anna Lewandowska w makijażu podzieliła internautów

Gwiazda tak często prezentuje się w naturalnym wydaniu, że kiedy pokazała się na Instagramie w pełny makijażu, internauci byli mocno zaskoczeni. Anna Lewandowska wyglądała zupełnie inaczej! Mocne oko, usta, choć w kolorze nude to bardzo podkreślone to niecodzienny widok w przypadku tej gwiazdy.

Nie wszystkim spodobała się w takim wydaniu!

- Naturalne piękno u Ciebie zdecydowanie wygrywa!! ❤️

- Zdecydowanie lepiej bez taaaakiej ilości makijażu. Bardzo sztucznie 😕

- Pani jest jedną z niewielu kobiet które lepiej wyglądają bez makijażu jednak 😁

Czytamy pod zdjęciem.

Wy także wolicie, gdy Anna Lewandowska jest bez makijażu?

Zobaczcie, jak wyglądają inne polskie gwiazdy bez makijażu:

NAJNOWSZE