Naga Anna Ilczuk pozuje ze... świniami. Aktorka miała ważny powód

2022-01-15 11:16 es
Anna Ilczuk
Autor: WBF

Anna Ilczuk znana jest przede wszystkim widzom serialu Pierwsza miłość czy Świat według Kiepskich. Aktorka prowadzi też aktywnie profil w social mediach. Opublikowała tam oryginalne zdjęcie. Anna Ilczuk pozowała nago ze świniami!

Anna Ilczuk urodziła się 21 sierpnia 1981. Aktorka ma na koncie niezliczone role w filmach i serialach. Bez dwóch zdań najwięcej osób kojarzy ją z roli Emilki w Pierwszej miłości. Inna charakterystyczna rola to Jolasia Pupcia w produkcji Świat według Kiepskich.

Chcąc zadbać o swoją popularność, Anna Ilczuk aktywnie prowadzi profil w social mediach. Zdjęcie, które opublikowała kilka dni temu, może szokować.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Naga Anna Ilczuk pozuje ze świniami

To nie jest najbardziej oczywisty pomysł na sesję... Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym Anna Ilczuk pozuje nago! Żeby było jeszcze ciekawiej, gwiazda jest otoczona świniami. Taki kadr to nie przypadek!

Z okazji dnia wegetarianizmu taka fota [...] nie otwieram dyskusji jeść czy nie jeść , ale BŁAGAM kupujcie TYLKO TYLE ile Wam POTRZEBA ! Koniec z nieświeżą wędlinką lądującą w koszu !!! [...] na obiad nie zawsze musi być kotlet ps2 nie każda zupa musi być na „ mięsku”

Napisała aktorka.

Obserwatorzy się z nią zgadzają!

- sam jem mięso ale słusznie ... tyle ile konieczne, i nie codziennie 💪 brawo za odwagę 👍

- Tak ❣️😻🌱

- Nawet dla własnego zdrowia (jak już wam obojętne zabijanie niewinnych istot) postawcie na przewagę diety roślinnej.

Czytamy w komentarzach.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

NAJNOWSZE