Anna Dereszowska pokazała ciążowy brzuszek! Jest już naprawdę duży!

2021-07-26 10:36 kp
Anna Dereszowska
Autor: WBF

Po tygodniach plotek Anna Dereszowska potwierdziła miesiąc temu, że jest w ciąży. Aktorka spodziewa się swojego trzeciego dziecka i jednocześnie drugiego ze związku z Danielem Duniakiem. Teraz gwiazda znów zapozowała z wyraźnymi krągłościami. Wiele wskazuje na to, że poród zbliża się wielkimi krokami!

Anna Dereszowska żyje ostatnio na najwyższych obrotach i jest przy tym bardzo szczęśliwa. Aktorka spodziewa się dziecka, jednak ani na chwilę nie zwalnia tempa. Ostatnio gwiazda spędziła kilka dni podczas babskiego wypadu do Paryża, a jednocześnie wciąż dogląda ze swoim partnerem remontu ich nowego domu na Mazurach.

Plotki o ciąży Anny Dereszowskiej krążyły w mediach i wśród fanów już od dłuższego czasu. Ona sama długo utrzymywała swój stan dla siebie. Dopiero, gdy brzuszek stał się mocno widoczny, aktorka postanowiła potwierdzić swój stan.na uroczym zdjęciu z dziećmi.

Anna Dereszowska w ciąży

W ostatnim czasie Anna Dereszowska najchętniej pokazywała się w luźnych, przewiewnych ubraniach, które nie eksponowały jej ciążowych krągłości. Teraz pokazała zdjęcie, na którym możemy przyjrzeć się jej brzuszkowi - jest już naprawdę duży. Tak duży, że można go wykorzystywać na wiele sposobów :)

Małe sukcesy 😜#podanodostołu#jedzzadwoje #🤰🏻 #weekenduteściowej #mazury #mazurycudnatury #ciężarówka #stoliczkunakryjsię

- napisała żartobliwie Anna Dereszowska pod zdjęciem, na którym kubek trzyma... na swoim brzuszku.

NAJNOWSZE