Anna Dereszowska jest w ciąży! Aktorka POTWIERDZIŁA, że spodziewa się dziecka

2021-06-25 7:13 es
Anna Dereszowska
Autor: wbf

Anna Dereszowska jest w ciąży! Gwiazda potwierdziła wcześniejsze plotki! Z doniesień medialnych wynikało, że aktorka spodziewa się narodzin trzeciego dziecka. Okazuje się, że nie były to tylko plotki. Anna Dereszowska osobiście potwierdziła, że wkrótce jej rodzina znów się powiększy. Co więcej, ciąża wcale nie sprawia, że aktorka zwalnia tempo. Anna Dereszowska wciąż jest aktywna zawodowo. Obecnie pracuje nad kolejnymi odcinkami serialu Komisarz Mama.

Anna Dereszowska to jedna z tych gwiazd, która w swoich social mediach skupia się raczej na pracy, niż na życiu prywatnym. Trudno u niej szukać selfie z łóżka, czy ujęć z romantycznych randek z partnerem. Tym szczęśliwcem jest Daniel Duniak. Para wspólnie wychowuje 6-letniego synka Maksa. Ponadto Anna Dereszowska jest także mamą 13-letniej Leny. Ojcem dziewczynki jej poprzedni partner aktorki, Piotr Grabowski.

I wkrótce rodzinka aktorki znów się powiększy!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Anna Dereszowska jest w ciąży

Plotki o ciąży Anny Dereszowskiej rozgrzały polski internet do czerwoności. Fani pytali, czy aktorka naprawdę spodziewa się trzeciego dziecka - i w końcu ich ciekawość została zaspokojona! Aktorka osobiście potwierdziła, że jest w ciąży. 

„To najpiękniejszy dzień w moim życiu” Lenusia„A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z @annalewandowskahpba ?” 🤣🤣🤣Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik.@danielduniak : „A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje…” 😜🤷‍♀️🙈Kocham, kocham, kocham!!!#mama #ciąża #mumofthree #szczęście #pregnant

- napisała Anna Dereszowska na Instagramie, dzień po tym, jak w polskich mediach pojawiły się plotki o jej ciąży.

Hotplota.pl serdecznie gratuluje!

Anna Dereszowska wkrótce dołączy do licznego grona celebrytek, które niedawno urodziły dziecko. Sprawdźcie, które gwiazdy niedawno zostały mamami!

NAJNOWSZE