Anja Rubik w ogniu krytyki po finale Top Model. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki!

Anja Rubik
Autor: AKPA

Za nami wielki finał Top Model. Decyzją widzów 11. edycję programu wygrała Klaudia Nieścior. Zanim poznaliśmy werdykt głosowania, początkująca modelka usłyszała kilka gorzkich słów od Anji Rubik. To mocno rozwścieczyło fanów formatu, którzy w mediach społecznościowych nie pozostawili suchej nitki na światowej sławy supermodelce.

Wielki finał 11. edycji Top Model wywołał wiele emocji. Nie tylko ze względu na wyniki, ale również cięte komentarze ze strony Anji Rubik, która pojawiła się w nim jako gość. Widzowie zdecydowali, że nagrodę główną powinna otrzymać Klaudia Nieścior. Zupełnie innego zdania była jednak supermodelka. Anja Rubik otwarcie przyznała, że nie widzi Klaudii w świecie mody, a raczej w roli influencerki czy osobowości telewizyjnej.

Muszę być brutalnie szczera, widzę cię jako influencerkę, aktorkę, osobę, która pracuje w telewizji, jednak nie widzę cię w świecie mody - wyznała w trakcie finału.

Słowa te wzbudziły nie tylko wyraźne oburzenie wśród publiczności, ale również widzów przed telewizorami. Pod postami publikowanymi w mediach społecznościowych Top Model pojawiło się mnóstwo komentarzy krytykujących zachowanie Anji Rubik. Część z nich przytaczamy poniżej.

Klaudia Nieścior - wiek, wzrost, wymiary, Top Model, Projekt Lady, Tarnobrzeg, rodzice, brat, Instagram

Julia Żugaj vs. HITY 2000

Anja Rubik w ogniu krytyki

Komentarz Anji Rubik wywołał prawdziwą burzę w sieci. Widzowie programu nie kryli swojej złości i chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami dotyczącymi zachowania modelki pod postami programu. 

Powiedzieć finalistce, że się nie nadaje. Hit

Klaudia, brawo, że się nie rozpłakałaś! Jestem silną babką! A Ty Rubik czas na emeryturę i zrobić miejsce młodszym

Anja mogłaby się ugryźć w język, to ze ktoś jej nie pasuje nie znaczy, że wszystkim pozostałym też nie, jak dla mnie pokazała brak klasy by mówić takie rzeczy w finale. Nie ma to jak najpierw powiedzieć, że ktoś miał źle w życiu co w ogóle nie ma nic wspólnego z finałem by na koniec powiedzieć, że się nie nadaje.Słabo Pani Anju :)

Anja zero profesjonalizmu - pisali.

Wśród komentujących nie zabrakło i takich, którzy docenili szczerość gwiazdy wybiegów:

Anja Rubik jedyna powiedziała prawdę! Dziękujemy za szczerość.

A wy co sądzicie o komentarzu Anji?

Sonda
Podobał Ci się finał 11. edycji "Top Model"?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE