Angelina Jolie i Brad Pitt

i

Autor: 0000617/Reporter

Angelina Jolie zapowiada dalszą walkę. Sąd przychyli się do jej wniosku?

2021-05-28 14:00

Od rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta minęło już sporo czasu. To jednak nie zmienia faktu, że od lat wciąż spotykają się na sądowej sali. Była najgorętsza para Hollwyood nie może dojść do porozumienia. Sprawy nie ułatwia sędzia John Ouderkik, który według prawników Jolie naruszył prawo.

Sądowa batalia Angeliny Jolie i Brada Pitta trwa. Mimo, że od ich rozstania minęło sporo czasu, to jednak wciąż nie mogą w wielu kwestiach dojść do porozumienia. Jedną z tych rzeczy jest opieka nad ich pociechami.

Angelina Jolie nie jest zadowolona z decyzji sądu

Zagraniczne media właśnie oznajmiły, że sąd postanowił, że para będzie po równo sprawować opiekę nad dziećmi, co nie podoba się Angelinie. Jolie podobno nie jest zdenerwowana podziałem opieki, a faktem, że sędzia nie pozwolił dzieciom zeznawać. Według niej ich zeznania mogłyby się okazać kluczowe w sprawie.

Prawnicy aktorki już działają. Złożyli odpowiednie dokumenty do sądu wyższej instancji, podając, że sędzia Ouderkik naruszył prawo, nie pozwalając nieletnim zeznawać.

Walka Angeliny Jolie z Bradem Pittem trwa od 2016 roku. Aktorkę z pewnością kosztowało to wiele nerwów. Ale Angelina nie ma zamiaru się poddawać i już zapowiedziała ciąg dalszy walki.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Inspiracją do stworzenia sukni ślubnej Ariany Grande była Audrey Hepburn! Satynowa kokarda gwiazdy nawiązuje do filmu Funny Face z 1957 roku.

Harmonogram opieki od zawsze był ustalany przez sąd. To smutne, że ludzie Brada chełpią się potencjalną wygraną, gdy pokonanie systemu, który istnieje, aby chronić rodziny i dzieci przed problemami, które szkodzą ich dobru, nie jest czymś, czym można się chwalić. Sednem tego sporu nie było trzymanie dzieci z dala od ojca, ale Angelina prosiła o opiekę nad swoją rodziną. Jej celem nigdy nie było odmawiania dzieciom kontaktu z ojcem.

Źródło poinformowało też, że Angelinie zależy również na tym, aby inne rodziny nie musiały przechodzić przez to, co ona.

Ten system jest winny, a Angelina koncentruje się na walce z systemem, który bierze pod uwagę zestaw pełen problemów, które mają wpływ na jej rodzinę i inne rodziny w podobnej sytuacji. Ciężko pracuje, aby inne rodziny nie powielały jej doświadczeń.

Myślicie, że sąd przychyli się do wniosków prawników Angeliny Jolie i jej dzieci będą zeznawać?

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY