Angelina Jolie ma nowy tatuaż, a Brad Pitt... DZIEWCZYNĘ?! [ZDJĘCIA]

2021-06-18 13:06 mm
Angelina Jolie i jej tatuaż oraz Brad Pitt
Autor: DIGGZY / JESAL / SplashNews.com/East News, Backgrid/East News

Zmiany, zmiany, zmiany. Angelina Jolie pochwaliła się właśnie nowym tatuażem. Żona Brada Pitta znalazła miejsce na nowy wzór na swoim przedramieniu. Tymczasem jej ex, Brad Pitt podobno ma nową dziewczynę! Kim jest ta szczęściara?

Co słychać u Brada Pitta i Angeliny Jolie? Prawnicy gwiazd toczą bój w sprawie podziału majątku i podobno rozwód "Brangeliny" jest już bliski sfinalizowania. Tymczasem na ciele aktorki pojawił się nowy tatuaż, a w życiu Brada Pitta podobno pojawiła się nowa kobieta.

Ale po kolei...

Angelina Jolie ma nowy tatuaż

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia nowej dziary Angeliny Jolie. Tatuaż pojawił się na przedramieniu aktorki i jest całkiem sporych rozmiarów. Wzór tatuażu to słowa wypowiedziane według legendy przez Galileusza:

Eppur si muove (tłum.: "A jednak się kręci")

Włoski astronom z XVII wieku miał je ponoć wypowiedzieć przed sądem inkwizycji, który oskarżał go o bluźnierstwo. Wierzono wówczas, że to Słońce krąży wokół Ziemi.

Część osób uważa, że nowy tatuaż Angeliny Jolie to pstryczek w nos jej byłego, Brada Pitta. Słowa Galileusza mają mieć ponoć dla niej drugie znaczenie: świat nie kręci się wokół ciebie!

Czy Brad Pitt przejął się tym przesłaniem? Szczerze wątpimy. Zwłaszcza, jeśli prawdą okażą się najnowsze plotki na temat jego życia osobistego...

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Zobacz zdjęcia: Rodzinka (prawie) w komplecie - Angelina Jolie zabrała dzieci na premierę!

Angelina Jolie ma nowy tatuaż
Autor: DIGGZY / JESAL / SplashNews.com/East News

Brad Pitt ma nową dziewczynę?

Agencje prasowe piszą o nowej dziewczynie Brada Pitta. A nawet o dwóch nowych dziewczynach... Według jednych źródeł aktor ma podobno spotykać się z Lykke Li, szwedzką artystką mieszkającą na stałe w Los Angeles. Lykke Li znana jest m.in. z tego, że swego czasu nagrała piosenkę do filmowej sagi "Zmierzch".

Jednocześnie inne źródła podają, że Bradowi wpadła ostatnio w oko Andra Day. To 36-letnia amerykańska piosenkarka, aktorka i autorka tekstów. Jej prawdziwe nazwisko brzmi Cassandra Monique Batie.

Andra Day
Autor: DIGGZY/JP / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE