Angelina Jolie adoptuje siódme dziecko? „Chce by stało się w ciągu kilku najbliższych miesięcy”

2019-09-10 14:20 AM
Angelina Jolie na Comic-Con
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Angelina Jolie bardzo przeżyła wyjazd Maddoxa na studia, podobno jest bardzo zdeterminowana, aby adoptować kolejne dziecko!

Angelina Jolie właśnie przeżywa trudną rozłąkę ze swoim 18-letnim synem Maddoxem, który wyjechał na studia do Korei Południowej. Angelina nie kryła smutku i łez podczas rozstania z synem. I mimo, że Jolie sprawuje jeszcze opiekę nad pozostałą piątką pociech, to od dawna rozważa adopcję siódmego dziecka!

ANGELINA JOLIE OD DAWNA MARZY O KOLEJNEJ ADOPCJI

Jak informują zagraniczne serwisy, Angelina od dłuższego czasu jest na etapie poważnego myślenia o adopcji kolejnego dziecka, podobno aktorka jest bardzo zdeterminowana.

„To trwa już od dłuższego czasu, ale wstrzymywała się dopóki Maddox oficjalnie nie opuścił domu. Ze względu na swoje powiązania z wieloma krajami Angelina ma kilka opcji do wyboru, które nie będą wymagały zbyt dużej biurokracji ani badań w tle. Nadal preferuje adopcję dziecka z ubogiego regionu, który zna, jak np. Syria lub inna część Bliskiego Wschodu. Planuje mieć dziecko w ramionach najpóźniej do końca roku. Chce by stało się to w ciągu najbliższych miesięcy”. – poinformowało źródło.

Niedawno Jolie przyznała, że nadal płacze i tęskni za Maddoxem.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE