Andrzej Piaseczny pokazał rodzinę. Ma powody do dumy!

2021-09-22 19:57 kp
Andrzej Piaseczny
Autor: WBF

Przez lata kariery Andrzej Piaseczny kierował się bardzo ważną życiową zasadą - swoje życie prywatne utrzymywał z dala od zainteresowania. To zmieniło się w tym roku, kiedy gwiazdor po raz pierwszy otwarcie wyznał, że jest gejem i żyje ze swoim partnerem. Teraz pochwalił się innymi ważnymi dla niego osobami.

Andrzej Piaseczny niezmiennie cieszy się dużą sympatią wśród młodszych i starszych fanów. Piosenkarz nie może narzekać na frekwencję podczas swoich koncertów czy liczbę obserwujących na Instagramie. Wciąż otrzymuje też kolejne propozycje - tej jesieni po raz pierwszy został jurorem Tańca z gwiazdami

Wdzięczny za słowa sympatii ze strony fanów, które były dla niego ważne zwłaszcza w tym roku, gdy gwiazdor po raz pierwszy otwarcie opowiedział o swojej orientacji seksualnej, Andrzej regularnie publikuje kolejne zdjęcia na Instagramie. Bohaterem nowego postu nie jest jednak on sam, a inna bliska mu osoba. 

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Andrzej Piaseczny dumny z bratanka

Andrzej Piaseczny pochwalił się na Instagramie swoim bratankiem, który ma za sobą Ślubowanie Adwokackie. Na zdjęcie załapał się też brat muzyka, Krzysztof.

Pozwólcie, że dzisiaj będę się chwalił. Na zdjęciu widzicie mojego brata Krzysztofa ze swoim synem. W świecie wartości, z których jako ludzie dorośli wybieramy te nam bliższe, rodzina zawsze będzie dla mnie jedną z najważniejszych. Wczoraj mój Bratanek Krzysztof Jr. złożył Ślubowanie Adwokackie. . Młody! Jestem z Ciebie dumny! Najszczersze gratulacje. #rodzina #duma #siła #miłość #gratulacje

- napisał.

Gratulujemy!

NAJNOWSZE