gwiazdy

Andrzej Piaseczny pokazał swój dom. Nie mieszka w nim sam!

2024-05-29 12:51

Andrzej Piaseczny to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Piaseczny otworzył się na sprawy prywatne i intymne. Piosenkarz pokazał wnętrza swojego domu oraz przedstawił swojego „współlokatora”. Gwiazdor mieszka na co dzień w Górach Świętokrzyskich.

Andrzej Piaseczny od lat pielęgnuje swoją mocną pozycję w polskim show-biznesie. Nie tak dawno zdecydował się na oficjalny coming out, w którym wyraził swoje poglądy i szczere intencje. Wokalista chętnie chwali się swoim życiem prywatnym, ale tym razem zdecydował się pokazać wszystkim swój prywatny dom. Piaseczny pokazał wnętrza przepięknego i klimatycznego domu w Górach Świętokrzyskich, w programie „Uwaga! Kulisy sławy”.

Andrzej Piaseczny na zdjęciu z partnerem! Co go łączy z przystojnym gitarzystą?

Andrzej Piaseczny wcale nie mieszka sam

Mimo tego, że Andrzej Piaseczny lubi dzielić się swoim życiem prywatnym, nigdy nie wyjawił tajemnicy swoich związków i relacji osobistych. W programie TVN-u pokazał swoją posiadłość w Górach Świętokrzyskich oraz swojego… współlokatora. „Wolałbym nie myśleć o sobie jako o celebrycie. To słowo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Jestem rozpoznawalny, ale jestem muzykiem, piosenkarzem. Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach. Nie jestem samotny, tworzę relację, może kiedyś będę chciał z nią wyjść do świata, nie wykluczam tego” - wyznał gwiazdor. „Gdy mówię, że nie chcę mieszać swojej popularności z rozpoznawalnością, nie znaczy, że się czegoś boję. Ja po prostu nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako 'to jest moja żona', 'to jest mój mąż', 'to są moje dzieci, popatrzcie, jak my żyjemy'. Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu jako kropkę nad i" - opowiedział Piaseczny w programie. Okazuje się, że gwiazdor mieszka ze swoją ukochaną mamą i jest z tego powodu bardzo zadowolony.

Andrzej Piaseczny weźmie ślub w 2024? Skrywana tajemnica Piaska ujawniona! 

Andrzej Piaseczny z mamą - screen z programu Uwaga! Kulisy sławy

i

Autor: screen z programu - "Uwaga! Kulisy sławy"
Andrzej Piaseczny w programieUwaga! Kulisy sławy

i

Autor: screen z programu - "Uwaga! Kulisy sławy"

Andrzej Piaseczny ma na swoim koncie wiele nagród muzycznych. Swoją karierę rozpoczął w 1992 roku, jako członek zespołu „Mafia”. Od 1998 roku działa jako artysta solowy. Do jednych z największych przebojów Andrzeja Piasecznego należą: „Prawie do nieba”, „Budzikom śmierć”, „Z głębi duszy”, „I jeszcze…” oraz „Chodź, przytul, przebacz”.

Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"