Andrzej Piaseczny

i

Autor: AKPA

ślub

Andrzej Piaseczny planuje ślub z partnerem. Ujawnił prawdę

2024-05-17 15:09

Nie tak dawno było bardzo głośno po tym, jak Andrzej Piaseczny dokonał coming outu. Okazuje się, że muzyk planuje nawet ślub ze swoim partnerem. W jednym z wywiadów potwierdził, że jest gotowy na tak ważny, w jego życiu, krok. Cała prawda wyszła na jaw!

Andrzej Piaseczny zdecydował się na oficjalny coming out w 2021 roku. Niedługo później obwieścił, że jest szczęśliwie zakochany. Na co dzień strzeże jednak swojej prywatności niczym lew. Media spekulują od dłuższego czasu o jego ślubie. Teraz muzyk sam wyjawił prawdę.

Andrzej Piaseczny weźmie ślub w 2024? Skrywana tajemnica Piaska ujawniona!

Andrzej Piaseczny planuje ślub

Andrzej Piaseczny nie pokazał się do tej pory ze swoim partnerem publicznie. W wywiadach podkreśla wielokrotnie, że nie chce stawiać tej relacji na świeczniku. Jednocześnie podkreśla, że jest szczęśliwie zakochany. "Ja nie widzę siebie w takiej roli, jakby to powiedzieć, ściankowej czy plotkarskiej. Ja swojego życia prywatnego niespecjalnie chcę pokazywać publicznie" - mówił w rozmowie z "Pomponikiem". Wielu internautów spekuluje, że Andrzej Piaseczny zdecyduje się na ślub, gdy tylko władza zalegalizuje związki partnerskie. W rozmowie z tym samym portalem potwierdził, że popiera i wspiera walkę o wprowadzenie zmian w Polsce. "Oczywiście jestem za tym, żeby apelować zawsze i przypominać i żeby mówić, że tak, obiecywaliście nam państwo. (...) Myślę sobie, że nie ma tu co mieć pretensji" - czytamy. W tej samej rozmowie przyznał również, że jest spore prawdopodobieństwo, że rozważyłby swój ślub z partnerem. Wiele jednak musi się jeszcze w Polsce zmienić.

Andrzej Piaseczny pokazał swój dom. Nie mieszka w nim sam!

Andrzej Piaseczny ma na swoim koncie wiele nagród muzycznych. Swoją karierę rozpoczął w 1992 roku, jako członek zespołu „Mafia”. Od 1998 roku działa jako artysta solowy. Do jednych z największych przebojów Andrzeja Piasecznego należą: „Prawie do nieba”, „Budzikom śmierć”, „Z głębi duszy”, „I jeszcze…” oraz „Chodź, przytul, przebacz”.

VOX: Andrzej Piaseczny zdjął opatrunek z oczu, a my przeżyliśmy szok. Nie do wiary, jak teraz wygląda! ZMIANA OPRAWY