Andrzej Piaseczny o małżeństwie jednopłciowym: Chciałbym mieć taką możliwość!

2021-05-16 14:00 RD
Andrzej Piaseczny
Autor: WBF

Andrzej Piaseczny jakiś czas temu zdecydował się na bardzo odważne - przynajmniej w Polsce - wyznanie. Coming out piosenkarza wzbudził sporo emocji wśród fanów. W ostatnim z wywiadów powiedział o tym jeszcze więcej. Poruszony został między innymi temat małżeństw jednopłciowych. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Ostatnio bardzo głośno jest o Andrzeju Piasecznym. Swoje 50. urodziny Andrzej Piaseczny postanowił celebrować nowym albumem. I tak 7 maja ukazała się płyta 50/50. Muzyk zaprosił do współpracy inne, polskie gwiazdy. Na krążku znalazło się wiele romantycznych i osobistych utworów. Jednym z nich jest "Miłość". Piosenkę stworzyli wspólnie Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska.

Okazuje się, że "Miłość" jest bardziej osobista, niż wszystkim się wydawało… Chodzi o ten fragment: 

Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

W rozmowie z Radiem Zet Andrzej Piaseczny stwierdził, że piosenka "Miłość" wymagała odwagi. Tymczasem piosenkarz był gościem Moniki Olejnik w programie Otwarcie. 

Dziennikarka zapytała Piaska o to, czy po tym wyznaniu spotkał go hejt. 

 Bardzo niewielki, to mnie bardzo zaskoczyło. Dostałem informację: wreszcie ktoś "normalny". Bo ludzie gejów postrzegają przez pryzmat kolorowych ptaków

powiedział Piasek. 

Artysta przyznał również, że chciałby mieć możliwość wzięcia ślubu ze swoją drugą połówką. Natomiast na pytanie dotyczące adopcji dzieci odpowiedział, że osobiście nie chciałby adoptować dziecka. 

NAJNOWSZE