Oliwia Bieniuk zachwycona ostatnim tańcem. Rumba trafiła do jej serca

2021-09-21 19:47 kp
Oliwia Bieniuk
Autor: WBF

Oliwia Bieniuk z odcinka na odcinek Tańca z gwiazdami 2021 coraz lepiej radzi sobie na parkiecie. Po kilku gorzkich słowach od jurorów, jakie zdążyła już usłyszeć, młoda celebrytka ostro wzięła się do pracy i w ostatnim odcinku zatańczyła naprawdę przyzwoicie. A co ważniejsze, odkryła taniec, który naprawdę pokochała!

Niewiele spośród gwiazd, które miały okazję zatańczyć w Tańcu z gwiazdami rumbę, oparły się urokowi tego tańca. Jak zgodnie podkreślały, to właśnie w rumbie poczuły się najbardziej kobieco i poczuły prawdziwą przyjemność z tańca. Nie inaczej stało się w przypadku Oliwii Bieniuk.

Oliwia Bieniuk zatańczyła rumbę w ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami. Michał Bartkiewicz sprawił, że młoda celebrytka dała z siebie wszystko i zachwyciła widzów oraz zadowoliła jurorów. Co jednak ważniejsze, największą przyjemność sprawiła samej sobie.

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Oliwia Bieniuk pokochała rumbę

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz otrzymali za rumbę 31 punktów. Córka Anny Przybylskiej wystąpiła tego dnia na scenie w pięknej, aksamitnej, czerwonej sukni, która zrobiła na widzach duże wrażenie. Tym razem Oliwia jest naprawdę zadowolona ze swojego występu.

Rumba i po rumbie. Był to dla mnie wspaniały taniec czułam się w nim fantastycznie i w dodatku ta piękna czerwona sukienka !No i oczywiście nie było by tak pięknie gdyby nie mój kochany @bartkiewiczmichal ♥️

- podsumowała swój występ na Instagramie.

Przypomnijmy, że tym razem z show pożegnali się Izabela Małysz i Stefano Terrazzino. Żona Adama Małysza przyznała, że program był dla niej wspaniałą przygodą, jednak żegna się z nim z pewną ulgą - mocno tęskni już za rodziną. 

Będziecie kibicować teraz Oliwii?

NAJNOWSZE