Amber Rose tańczy z wielkim brzuchem. "Tak, wciąż jestem w ciąży"!

2019-10-09 18:41 nk
Amber Rose
Autor: https://www.instagram.com/amberrose

W ciągu najbliższych dni Amber Rose urodzi swojego drugiego synka. Celebrytka jest już chyba po terminie porodu, wyznaczonym przez lekarza, ale jej maleństwo wciąż nie spieszy się na świat! Mimo to gwiazdy nie opuszcza dobry humor, o który dba także przyszły tatuś!

Nie macie wrażenia, że Amber Rose w ciąży jest już dobrych kilka lat?! ;) Tak wydaje się nie tylko nam, ale i samej celebrytce, która jest już wyraźnie zmęczona oczekiwaniem na swoje maleństwo. I - patrząc na jej brzuch - wcale się nie dziwimy! Była dziewczyna Kanye Westa dźwiga przed sobą naprawdę niemały ciężar! A mimo to nie opuszcza jej poczucie humoru!

Amber Rose tu jest i tańczy... do lustra! ;)

Amber Rose wrzuciła na Instagram zabawny filmik, w którym dzieli się z fanami ostatnimi dniami oczekiwania na poród. Gwiazda zaimponowała nam, bo z takim brzuchem niejednej kobiecie ciężko byłoby w ogóle wstać z łóżka!

W nagraniu widzimy, jak ubrana w ołówkową sukienkę w panterkę Amber Rose tańczy przed lustrem do piosenki The Jackson 5, ABC. Choć "tańczy" to może za dużo powiedziane... Była striptizerka buja się i wdzięczy do lustra. I wcale się nie dziwimy, bo spróbujcie wykonywać bardziej energiczne ruchy z takim balastem!

W filmiku widzimy też przemykającego ojca dziecka Amber Rose, szefa wytwórni muzycznej Alexandra 'AE' Edwardsa. Pary nie opuszcza dobry humor!

NAJNOWSZE