Alex Rodriguez to… największy fan kosmetyków Jennifer Lopez! „Walczymy o maskę”

2021-01-15 14:00 AM
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: EVGA, ROLO/Backgrid/East News

Jennifer Lopez podobnie jak wiele innych gwiazd nie żyje samymi artystycznymi obowiązkami. Wiele osób wie, że to bardzo niepewny zawód, więc by mieć dodatkowe źródło pieniędzy, Jennifer postanowiła uruchomić markę kosmetyczną o nazwie JLo Beauty. Produkty, które niedawno miały swoją premierę szybko zdobyły nowych klientów ale najwierniejszy fan jest tuż obok Lopez, to jej ukochany, Alex Rodriguez!

Stworzenie JLo Beauty nie było pod wpływem impulsu, piosenkarka podobno myślała o tym od 20 lat! Więc kiedy już wiadomo było, że będzie ruszać z linią kosmetyków fani z niecierpliwością czekali na pierwsze produkty. Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji szybko znalazły chętnych na wypróbowanie.

Jednak największy fan kosmetyków i pewnie również Jennifer Lopez jest tuż obok niej. JLo właśnie zdradziła, że to Alex Rodriguez jest największym fanem jej kosmetycznych produktów. Podobnie nie tylko sam testuje każdą nowość, ale także walczy z ukochaną o każdą krople kosmetyku. Alex jest więc chodzącą reklamą JLo Beauty!

ESKA XD #014

Alex próbuje wszystkiego. Wypróbowaliśmy razem maskę pierwszej nocy. Po nocy pomyślałam, mój Boże czuję, jakbym miała twarz dziecka. On to uwielbia, zawsze walczymy o maskę. Te produkty są dla każdego, kto ma skórę.

– mówiła Lopez.

Ciekawe, czy Alex testuje również kosmetyki do makijażu… 😉

NAJNOWSZE