Aleksandra Żebrowska wróciła ze szpitala. Pokazała, co czekało na nią w domu!

2020-08-12 17:25 nk
Aleksandra Żebrowska
Autor: WBF

Ola Żebrowska urodziła kilka dni temu trzeciego synka, Feliksa. Celebrytka pokazała fanom zdjęcie, zrobione krótko po jej powrocie ze szpitala do domu. Na miejscu czekała na nią niespodzianka, przygotowana przez rodzinę. Taka mała rzecz, a wywołała uśmiech od ucha do ucha.

Ola Żebrowska została kilka dni temu po raz trzeci mamą. Celebrytka i jej mąż, Michał Żebrowski, powitali na świecie kolejnego synka, Feliksa. Szczęśliwi rodzice pochwalili się w sieci zdjęciami z maleństwem.

Ola Żebrowska: powitanie w domu

Po kilku dniach w szpitalu Aleksandra Żebrowska i malutki Feliks zostali odebrani przez Michała Żebrowskiego i pojechali do domu, gdzie czekali na nich dwaj starsi bracia noworodka: Henryk i Franciszek. Była tam także mała niespodzianka dla świeżo upieczonej mamy, "wyposzczonej" szpitalnym jedzeniem.

Wygląda na to, że Michał Żebrowski wspiął się na wyżyny swoich kulinarnych możliwości, by zrobić przyjemność ukochanej żonie... W końcu zrobić dobry rosół nie jest tak łatwo!

Rosół powitalny 💪 #momofthree @zebrowski.michal

- napisała Ola Żebrowska przy zdjęciu, na którym siedzi na łóżku z talerzem zupy w ręce. Jej szeroki uśmiech mówi więcej, niż tysiąc słów, na temat tego, czy było smaczne... ;)

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE