Agnieszka Woźniak-Starak

i

Autor: AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak odziedziczyła apartament na Manhattanie. Reszta majątku wprawia w osłupienie

2022-06-30 15:44

Agnieszka Woźniak-Starak zawsze potrafiła zadbać o swój dobrobyt. Pracowita dziennikarka i prezenterka programu Dzień Dobry TVN może pochwalić się wysoką pensją, spadkiem po mężu oraz innymi źródłami ogromnych dochodów. Zobacz ile zarabia gwiazda telewizji i co odziedziczyła po zmarłym mężu.

Agnieszka Woźniak-Starak, przed zamążpójściem znana jako Agnieszka Szulim przez lata pracy w mediach dorobiła się pokaźnego majątku. Prezenterka pracuje obecnie w TVN jako prowadząca program śniadaniowy. Wcześniej można ją było zobaczyć w popularnym reality show Ameryka Express.

Agnieszka Woźniak-Starak potrafi zadbać o swoje finanse. Liczne źródła dochodu pozwalają jej wieść luksusowe życie

Agnieszka Woźniak-Starak była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym wybrankiem był Adam Budziak (2008-2015), drugim natomiast Piotr Woźniak-Starak (2016-2019). Gwiazda TV została wdową 18 sierpnia 2019 roku, kiedy to doszło do nieszczęśliwego wypadku na jeziorze Kisajno. Wówczas producent filmowy wypadł z motorówki do wody. Po filmowcu i przedsiębiorcy został duży spadek, który odziedziczyła żona. Wprawdzie para miała podpisaną intercyzę, jednak jej zapisy obowiązywały wyłącznie w przypadku rozwodu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak - wiek, wzrost, tatuaże, kariera, mąż, stylizacje, Instagram

Ich życie było pełne przepychu. Wesele wyprawione w Wenecji kosztowało 1,5 mln złotych. Jego firma Watchout, która zajmowała się produkcją filmów generowała olbrzymie przychody. W 2017 roku na konto spółki spłynęło 27 mln złotych. Producent posiadał również wiele nieruchomości, w tym apartament na Manhattanie o wartości 30 mln złotych, który odziedziczyła Agnieszka Woźniak-Starak.

Celebrytka, jeszcze przed poznaniem wpływowego biznesmena była bardzo obrotna i potrafiła zarobić na luksusowe życie. Jednym z jej źródeł dochodu była konferansjerka, za którą dostawała gażę rzędu 5-10 tys. złotych. Za kontrakt z jedną z marek lakierów do paznokci zażyczyła sobie 300 tys. złotych. Na Instagramie zarabia na postach sponsorowanych, a za prowadzenie jednego sezonu programu Azja Express dostawała 600 tys. złotych. Prezenterka sprzedała dworek na Mazurach, który należał do Piotra. Wzięła za niego 300 tys. złotych. Nie wzięła więcej, ponieważ remont trzeba było uzgadniać z konserwatorem zabytków.

Agnieszka mieszka obecnie w willi w Konstancinie.

Sonda
Czy Agnieszka Woźniak-Starak sprawdza się w roli prowadzącej DDTVN?
Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!