Agnieszka Woźniak-Starak TAKIM autem przyjechała do pracy. To prezent od męża

2021-04-12 8:32 kp
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: WBF

Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie rozpoczęła wiosnę. Gwiazda przesiadła się z wygodnego, dużego auta, którym jeździła przez zimowe miesiące, do swojego ulubionego pojazdu, który otrzymała w 2018 roku w prezencie od męża, nieżyjącego dziś Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka z uśmiechem podjechała swoją "czerwoną strzałą" pod studio Dzień Dobry TVN.

Niedziela była jednym z pierwszych od dłuższego czasu dni, kiedy pogoda rozpieszczała nas prawdziwie wiosenną aurą i słońcem. Tłumy wyszły więc na spacer czy na przejażdżkę rowerową, żegnając jednocześnie zimowe kurtki i ciepłe czapki. Niektórzy nie mieli tyle szczęścia i od samego rana musieli się wybrać do pracy. I to mogło jednak nabrać prawdziwie wiosennego charakteru.

W wiosenny nastrój w niedzielny poranek zadbała Agnieszka Woźniak-Starak, która tego dnia w rannych godzinach pędziła na plan Dzień Dobry TVN. Choć "pędziła" to w tym przypadku nie najlepsze słowo! Dziennikarka podjechała bowiem pod studio swoim ukochanym autkiem, które - choć piękne - nie rozwija zawrotnych prędkości :)

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Agnieszka Woźniak-Starak w swoim Fiacie 500

Jak udało się wypatrzeć fotoreporterom Faktu, Agnieszka Woźniak-Starak jechała tego dnia swoim zabytkowym Fiatem 500 z 1972 roku. Dziennikarka otrzymała oryginalne auto w pięknym, czerwonym kolorze w 2018 roku od Piotra Woźniaka-Staraka z okazji jej 40. urodzin i szybko zakochała się w pojeździe. Dziś Aga chętnie porusza się nim po Warszawie, wzbudzając zachwyt i zainteresowanie przechodniów. Jazda taką "furą" musi przynosić jej wiele radości, bo na zdjęciach zrobionych przez Fakt widać, że z jej twarzy nie schodzi uśmiech.

Czasem Agnieszka Woźniak-Starak chwali się nim też na swoim Instagramie. Tu w swoim Fiacie 500 w 2019 roku na konferencji prasowej Big Brothera:

Agnieszka Woźniak-Starak i jej Fiat 500
Autor: WBF

A tu na najnowszym zdjęciu na Instagramie, gotowa do przejażdżki. Myślicie, że wszyscy się zmieszczą? :)

NAJNOWSZE