Agnieszka Woźniak-Starak o bezdzietności. Wywiązała się dyskusja!

2021-09-23 21:41 kp
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: WBF

Temat bezdzietności gwiazd niezmiennie wzbudza wśród ich fanów duże i często negatywne emocje. Po tym, jak o swojej traumie z tym związanej opowiedziała Ewa Chodakowska, temat podjęły również inne gwiazdy. Swój świadomy wybór skomentowała też Agnieszka Woźniaj-Starak. Internautki znów postanowiły to omówić...

Choć kobiety od dawna głośno apelują i proszą, by nie komentować ich prywatnych decyzji, w ten sprawie wiele jest jeszcze do zrobienia. Przekonują się o tym zwłaszcza te kobiety, które nie mają dzieci - pytania o macierzyństwo padają w ich kierunku regularnie, a nie brakuje też tych, którzy złośliwie wypowiadają swoje opinie na ten temat. Ostatnio głośno powiedziała o tym Ewa Chodakowska, która od dawna nie ukrywała, że nie planuje zostać mamą. Trenerka ma już dość hejtu i oceniania. 

Szczera wypowiedź Ewy Chodakowskiej wywołała poważną dyskusję na ten temat. Świadomej bezdzietności poświęcono ostatni odcinek Miasta Kobiet na TVN Style, którego współprowadzącą została Ola Kwaśniewska. Gwiazda wywołała też dyskusję w sieci. 

EskaROCK Live! - Happysad - Mów mi dobrze

Agnieszka Woźniak-Starak o dzieciach 

Cały czas przekopuję się przez wiadomości od Was i wzruszam się, i przejmuję na zmianę. Cieszy mnie, że poruszyłyśmy temat, który okazał się tak bardzo dla Was ważny, ale zasmuca poziom braku zrozumienia, z którym musicie się mierzyć. Mam ogromną nadzieję, że uda nam się znormalizować temat świadomej bezdzietności, a także uwrażliwić ludzi na to, jak bardzo mogą ranić „niewinne” pytania. Wierzę, że jeśli będziemy o tym mówić głośno i wyraźnie, to w końcu nas usłyszą. Ale przede wszystkim, bądźmy w tym razem. Szanujmy nawzajem nasze decyzje, wspierajmy je i nie narzucajmy innym własnego scenariusza na szczęście.

- napisała Aleksandra Kwaśniewska.

Jej wpis skomentowała Agnieszka Woźniak-Starak, która również nie zdecydowała się na dziecko. 

Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze, czy komuś się to podoba, czy nie. Dzięki Ola!

- napisała. 

Niespodziewanie pod komentarzem wywiązała się dalsza dyskusja - okazało się, że nie brakuje jednak internautek, które oczekują od Agnieszki wyjaśnienia jej decyzji...

NAJNOWSZE