Agnieszka Włodarczyk

i

Autor: WBF

Agnieszka Włodarczyk wrzuciła do sieci odważne zdjęcie. Robi wrażenie?

2022-02-05 13:32

Agnieszka Włodarczyk od dłuższego czasu nie pojawia się w mediach. Postanowiła zająć się prowadzeniem konta na Instagramie oraz wychowywaniem syna. Wczoraj na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka prezentuje się niemalże w pełnej okazałości, a na rękach trzyma swoją pociechę.

Agnieszka Włodarczyk skłamała, aby otrzymać wymarzoną rolę

Agnieszka Włodarczyk uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 14 lat występując na deskach teatru muzycznego Buffo, gdzie zagrała w spektaklu „Metro” w reżyserii Janusza Józefowicza. Jak przyznaje, na castingu skłamała, że jest rok starsza, aby otrzymać wymarzoną rolę.

Jej kariera nabrała rozpędu, a aktorka zaczęła otrzymywać propozycje zagrania w produkcjach filmowych. Największą sławę przyniosła jej rola w filmie „Sara” (1997 r.). Zagrała również w „Poranku kojota” czy „E=mc2”. W serialu „13 posterunek” wcielała się w postać funkcjonariuszki Agnieszki.

Agnieszka Włodarczyk znalazła prawdziwą miłość

Aktorka przez 4 lata związana była z aktorem Mikołajem Krawczykiem - ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, a para rozstała się w 2016 r. Nie zdążyli założyć rodziny, a Agnieszka Włodarczyk poczuła olbrzymią pustkę, o czym opowiedziała kilka lat temu magazynowi „Gala”.

W 2020 roku związała się z triathlonistą Robertem Karasiem. Połączyło ich silne uczucie, a owocem ich miłości jest syn Milan. Chłopiec przyszedł na świat w lipcu zeszłego roku i jest oczkiem w głowie rodziców. Aktorka w pełni oddaje się wychowywaniu dziecka, czym chętnie dzieli się w swoich mediach społecznościowych, wrzucając zdjęcia z wspólnych zabaw i innych codziennych aktywności.

Agnieszka Włodarczyk - zmysłowe zdjęcie w oknie

Rodzina przebywa obecnie w Dubaju, gdzie zamieszkuje na 40 piętrze drapacza chmur położonego nad samych oceanem. Widok jest zniewalający, o czym można się przekonać na udostępnionym wczoraj przez aktorkę zdjęciu. Agnieszka Włodarczyk trzyma na rękach swoją pociechę. Świeżo upieczona mama i maleństwo wyglądają niezwykle uroczo.

Internauci zgodnie twierdzą, że zdjęcie jest piękne, a Agnieszka wygląda obłędnie: „Piękna mama i seksowna kobieta w jednym”, „Mega pupa na tym 40 pietrze”, „i to jest sztos fota! Pełen artyzm! Pozdrawiam kochana!”, „To zdjęcie ma klimat. Cudnie”.

Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA