Agnieszka Sienkiewicz zrobiła tort dla 5-letniej córki. Cukiernicy mogą się bać!

2021-04-08 12:43 kp
Agnieszka Sienkiewicz
Autor: WBF

Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka Sienkiewicz dotąd jeszcze nie pochwaliła się fanom wszystkimi swoimi talentami. Poza tym, że jest utalentowaną aktorką, Aga sprawdza się w roli cukiernika. Jej najnowszy wypiek, który stworzyła z okazji urodzin starszej córki, mógłby zawstydzić niejednego profesjonalistę!

Instagram sprawił, że gwiazdy, które na co dzień oglądamy w telewizji czy na scenie, stały nam się bardzo bliskie. Celebryci mniej lub bardziej chętnie pokazują internautom migawki ze swojego życia, chwaląc się kolejnymi projektami, ale i rodziną, domem czy ciekawym hobby. Tym razem na Instagramie zaskoczyła Agnieszka Sienkiewicz.

Agnieszka Sienkiewicz zdążyła już udowodnić, że ma talent nie tylko aktorski, ale i taneczny. W 2014 roku aktorka w parze ze Stefano Terrazzino wygrała drugą edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie i do teraz z przyjemnością pielęgnuje swoje taneczne hobby. Chociażby ostatnio pokazała na Instagramie jeden ze swoich projektów, który stworzyła ze Stefano.

To jednak niejedyna rzecz, jaką Agnieszka Sienkiewicz pokazała ostatnio na Instagramie. Aktorka pochwaliła się też tortem, jaki upiekła dla córki z okazji jej 5. urodzin. Wypiek robi wrażenie!

Sekrety gwiazd walczących w FAME MMA | ESKA XD - Hotplota #20

Agnieszka Sienkiewicz cukiernikiem

Moja Zosia dziś skończyła 5 lat !!! 💗 A mi udało się po raz kolejny- samej zrobić tort!!! Pod czujnym okiem i nadzorem @ancy_monka !!! Na osiemnastkę będę już mistrzem totalnym 😜 🎂🎂

- napisała aktorka.

Trzeba przyznać, że nawet z pomocą upieczenie tortu, a przede wszystkim ozdobienie go, to trudna sztuka. Tymczasem tort Agnieszki Sienkiewicz wygląda tak, jakby został właśnie kupiony z wystawy w cukierni! Nic dziwnego, że fani w komentarzach nie kryją zachwytu i oczywiście dołączają do życzeń dla Zosi.

Przypomnijmy, że Zosia to starsza córka Agnieszki Sienkiewicz, która przyszła na świat 2016 roku. W 2019 roku aktorka urodziła drugie dziecko - córkę Marię.

NAJNOWSZE