Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska pokazała figurę po porodzie. Na ściance wyglądała świetnie

2021-09-03 19:27

Agnieszka Kaczorowska od kilku tygodni jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Celebrytka czuje się w tej roli coraz swobodniej i znajduje czas również dla siebie. Jak ostatnio, gdy wybrała się na jedną z branżowych imprez. To pierwszy raz, gdy oficjalnie pokazała się na ściance po porodzie. Jak wypadła?

Gdy Agnieszka Kaczorowska skrytykowała na swoim profilu na Instagramie "modę na brzydotę" i przyznała, że woli "piękne" posty w sieci, spadła na nią fala krytyki. Jedno trzeba jej jednak oddać - celebrytka jest w swoim postanowieniu konsekwentna i dba o to, by na jej profilu pojawiały się jedynie te najbardziej idealne ujęcia. 

Na co dzień na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej możemy więc podziwiać nienaganne ujęcia z jej codziennego życia i opieki nad córkami. Tym razem jednak gwiazda pochwaliła się czymś innym - pierwszym oficjalnym wyjściem na ściankę po porodzie! W zaledwie kilka tygodni aktorce udało się odzyskać wcześniejszą kondycję. 

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

- napisała.

Podziwiacie jej figurę po porodzie?

Agnieszka Kaczorowska na ściance

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoje zdjęcia z czwartkowej gali Flesz Fashion Night. Wśród gwiazd, które zawitały na imprezę, znalazła się właśnie Aga. Celebrytka wybrała czarne spodnie, białą koszulę i fantazyjną kokardę w kolorze fuksji. Wzrok przyciąga jednak przede wszystkim jej szczupła sylwetka.

Mamuśka pierwszy raz po porodzie na wychodnym wieczorową porą…I nawet udało się zdążyć między karmieniami.