Grzegorz i Agnieszka Hyży

i

Autor: WBF

Agnieszka Hyży zdradza, jak dzieci Grzegorza do niej mówią: Jak słyszę słowo macocha to...

2021-12-07 13:43

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży niedawno na świecie powitali swoje pierwsze, wspólne dziecko. Para ma już co prawda doświadczenie, bo prezenterka ma córkę z poprzedniego małżeństwa, a wokalista dwóch synów również z poprzedniego małżeństwa. Jak więc wyglądają ich relacje?

Relacje z dziećmi partnerów z poprzednich związków bywają trudne. Ale nie u Agnieszki Hyży. Dziennikarka dała ostatnio fanom możliwość zadawania jej pytań w popularnym instagramowym Q&A. To tam fani zadali jej pytanie o synów Grzegorza.

Internautów niezwykle mocno nurtowało to, jaką Agnieszka ma z nimi relację i jak do niej mówią.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 03.12.2021

Jak synowie męża mówią na Panią? A Pani córka na męża?

- brzmiało pytanie.

 - wyznała.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?

 Gdy poznaliśmy nasze dzieci miały niespełna 2 i 3 latka. Zaczynały mówić :) Nie czuję się dobrze, gdy Dzieci mówią do rodziców/dorosłych po imieniu. Stąd – Ciocia i Wujek, choć też nie uważam, żeby te zwroty w pełni oddawały głębokość i zażyłość relacji jaka jest, bo mówimy przecież o układzie – drugi „rodzic”, drugi opiekun. Generalnie mało fortunne są określenia w patchworkowych układach! Jak słyszę słowo macocha to od razu mam przed oczami bohaterki okrutnych bajek.