Agnieszka Dygant

i

Autor: WBF

Agnieszka Dygant bez makijażu pokazała się fankom! "Wygląda Pani jak 20 -stka"

2021-05-26 16:03

Agnieszka Dygant od lat funkcjonuje w show-biznesie i od lat zachwyca urodą. Gwiazda zazwyczaj stawia na stonowane podkreślenie jej makijażem. Chociaż nie stroni od koloru na ustach, czy mocnego podkreślenia oka. Zwłaszcza podczas oficjalnych wyjść! Tym razem jednak aktorka zaskoczyła fanów. Na Instagramie możemy zobaczyć, jak wygląda Agnieszka Dygant bez makijażu! Gwiazda rozpoczęła dyskusję na temat naturalnego wyglądu.

Agnieszka Dygant zdobyła sławę dzięki roli w serialu Niania. Jako sympatyczna frania Maj nieustannie zaskakiwała widzów swoimi szalonymi stylizacjami. Dopełniał je mocny makijaż. W życiu prywatnym Agnieszka Dygant prezentuje się spokojniej.

Zazwyczaj aktorka stawia na delikatny makijaż, podkreślający jej urodę i wyjątkowe kości policzkowe. Oczywiście podczas ważnych gal czy imprez towarzyskich nie stroni od czerwonych ust, czy mocnego oka.

W zasadzie Agnieszka Dygant bez makijażu to bardzo rzadkie zjawisko. Możemy je zaobserwować na Instagramie gwiazd!

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Tak wygląda Agnieszka Dygant bez makijażu

Gwiazda zdecydowała się na ruch, który w dzisiejszych czasach wymaga od celebrytek wiele odwagi. Internauci zobaczyli, jak wygląda Agnieszka Dygant bez makijażu!

Aktorka opublikowała swoje naturalne selfie.

Wychodzicie czasem z domu bez makijażu? ale tak zupełnie bez.Że nawet rzęsa,nawet korektor pod oczami! że zupełnie nic?????!!!!!Osobiście -nigdy! ???

- Ale cudownie pani wygląda ?❤️ Icon!!! - Musi Pani zacząć. Wygląda Pani jak 20 -stka ? - Pięknie i bez makijażu❤️

Czytamy pod zdjęciem.

Trudno się nie zgodzić!

Napisała pod zdjęciem.

W komentarzach zaczęła się dyskusja na temat naturalności czy też jej braku. Sporo obserwatorek aktorki nie wychodzi z domu bez makijażu.

Agnieszka Dygant dostała także sporo komplementów:

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?

Zobacz też: