Agata Biernat zakochana! Miss Polonia pokazała nowego chłopaka! Kim jest?

2020-08-12 19:37 nk
Agata Biernat z chłopakiem
Autor: Materiały prasowe

Miss Polonia ma nowego partnera! Agata Biernat pochwaliła się na Instagramie gorącymi zdjęciami z chłopakiem. Kim jest jej ukochany? Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie fotki pary!

Konkurs Miss Polonia już dla wielu młodych dziewczyn stał się przepustką do statusu celebrytek. Tytuł najpiękniejszej Polki to nie tylko korona i niemały zaszczyt, ale także dodatkowe tysiące followerów na Instagramie...

Agata Biernat wygrała konkurs Miss Polonia w 2017 roku i postanowiła zawalczyć o swoje miejsce w rodzimym show-biznesie. W grudniu 2018 roku modelka reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss World w Chinach.

Obecnie Agata Biernat pracuje jako trener personalny i instruktor tańca. Jak poinformował Polsat, Miss Polonia będzie niebawem uczestniczyć m.in. w drugiej edycji programu "Ninja Warrior".

Kim jest chłopak Agaty Biernat?

Modelka prężnie działa w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwują ponad 84 tysiące osób. Followerzy celebrytki mogli ostatnio zauważyć duże zmiany w jej życiu prywatnym. Miss Polonia potwierdziła, że jej serce jest już zajęte! Nowego chłopaka pokazała niedawno na swoim profilu.

Partner najpiękniejszej Polki ma na imię Adrian i pochodzi z Niemiec. Specjalnie dla Agaty przeprowadził się do Polski. W lipcu spędzili wspólne wakacje nad polskim morzem. 

Parę łączy także... pies o imieniu Fibi! Agata Biernat i jej ukochany kupili niedawno pupila rasy chart. Nie ukrywają, że Fibi jest ich oczkiem w głowie. 

Agata Biernat z chłopakiem
Autor: Materiały prasowe
Agata Biernat z chłopakiem
Autor: Materiały prasowe
Agata Biernat z chłopakiem
Autor: Materiały prasowe
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE