Adrianna Eisenbach

i

Autor: AKPA

zagrożenie zdrowia

Adrianna z "Królowych życia" pozbyła się implantu. Gwiazda bała się o swoje zdrowie

2024-01-23 12:34

Adrianna Eisenbach stała się rozpoznawalna dzięki programowi "Królowe życia". Celebrytka wyróżnia się niezliczoną ilością tatuaży i nietypowym wyglądem. Niemal 100 procent jej ciała stanowią tatuaże i piercing. Celebrytka rozkochała się w modyfikacjach ciała i medycynie estetycznej. Tym razem, musiała natychmiast pozbyć się jednego z implantów, który mocno zagrażał jej zdrowiu.

Adrianna Eisenbach z "Królowych życia" przekazała straszną wiadomość. Na swoich mediach społecznościowych zamieściła nagranie, w którym mówi o swoim problemie. To, co stało się podczas wakacyjnego wyjazdu - zagrażało jej zdrowiu.

"Królowe życia". Adrianna Eisenbach wzięła ślub. Jej mąż jest od niej o 30 lat młodszy!

Adrianna z "Królowych życia" zmuszona do usunięcia implantu

Adrianna niemal "uzależniła" się od modyfikacji swojego ciała. W ostatnim czasie przeszła microdermal piercing. Microdermal piercing to implant, który wszczepia się pod skórę, do którego mocuje się górną część kolczyka. To nie pierwszy tego typu zabieg, któremu poddała się Adrianna. Celebrytka niestety musiała się go pozbyć, ponieważ piercing wypadł jej z czoła, a metal przebił jej skórę. "Wypadł mi już piąty raz dermal. To tak wygląda, jakby mój organizm w ogóle mi tego nie akceptował. Wyrzuca go tak najpierw do góry, a później tak, jakby zwisał. Wyglądało to strasznie, ten metal przebił się przez skórę i widać go było cały czas. (...) Bałam się, że odpadnie mi zupełnie w Tajlandii i co bym wtedy zrobiła? (...) Sama go wyciągnąć nie mogłam, nie miałam narzędzi i bałam się, że zacznie to krwawić (...)" - opowiedziała na swoim Instagramie gwiazda. Jednocześnie zastanowiła się również, czy podjąć się takiemu zabiegowi raz jeszcze, a skłania ją do tego nowa metoda, której chciałaby spróbować.

"Królowe życia" po programie. Co dziś robią Dagmara Kaźmierska, Laluna Unique, Anna Renusz, Sylwia Peretti?

Adrianna Eisenbach uzyskała tytuł najbardziej wytatuowanej Polki. Jej ciało w ponad 96 procentach pokryte jest tatuażami. Celebrytka prowadzi własny butik i cieszy się sporą popularnością w social mediach. Związana jest z Davidem Zlatanem, który jest młodszy od niej o 30 lat.

Królowe życia po programie – co robią dziś