Adele wcale nie zależało na szczupłej figurze. Odchudza się z innego powodu

2020-01-17 12:01 kp
Adele
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Choć Adele nie udziela się w mediach i unika jakichkolwiek spotkań z paparazzimi, media i fani z całego świata od kilkunastu dni żyją jej niezwykłą przemianą. Adele w ciągu ostatnich miesięcy schudła bowiem ponad czterdzieści kilogramów i dziś figury może pozazdrościć jej niejedna modelka. Okazuje się jednak, że piękna figura nie była priorytetem gwiazdy.

Fani Adele już nie mogą się doczekać, aż gwiazda oficjalnie zaprezentuje światu jej nowe "ja"! Na co dzień Adele skutecznie ukrywa się przed reporterami, jednak wokalistce udało się zrobić kilka zdjęć podczas jej wakacji na Karaibach w towarzystwie Harry'ego Stylesa i Jamesa Cordena. Choć już od miesięcy było widać, że Adele jest coraz szczuplejsza, jej najnowsze fotki zszokowały świat.

Na zdjęciach, które publikowały zagraniczne serwisy, a które możecie zobaczyć chociażby tu, Adele zachwyciła szczupłą figurą. Sama gwiazda przyznała się później spotkanym na wakacjach fankom, że zrzuciła ponad czterdzieści kilogramów.

>> Adele schudła jeszcze więcej niż sądziliśmy! Sama pochwaliła się fankom

Adele walczy o zdrowie

Okazuje się jednak, że choć Adele jest dzisiaj seksowna jak nigdy, to wcale nie atrakcyjny wygląd był dla niej najważniejszym argumentem za zmianą przyzwyczajeń żywieniowych i rozpoczęciem treningów. 31-letnia gwiazda poczuła, że jej waga negatywnie wpływa na jej zdrowie.

Łatwo jest skoncentrować się na jej fizycznej transformacji, ale tak naprawdę chodzi o coś większego. Dotarła do punktu, w którym nie czuła się dobrze. Wiedziała, że ​​musi coś zmienić, ponieważ chce być najzdrowszą mamą. Podczas "odchudzania skupiła się na tym, jak może być zdrowsza i jak lepiej traktować swoje ciało. Nigdy nie chodziło o utratę wagi. Jej utrata masy ciała nastąpiła, ponieważ przestała pić i je więcej prawdziwego jedzenia. Ale teraz też jest zachwycona swoją fizyczną przemianą. Jest bardziej pewna siebie, ubiera się inaczej i ogólnie wydaje się bardziej szczęśliwa.

- zdradza znajomy Adele.

Szczęśliwa Adele to oczywiście świetna wiadomość dla fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nową płytę wokalistki. Dotąd gwiazda wydawała krążki w ważnych momentach swojego życia - z całą pewnością taki nastąpił w zeszłym roku, gdy rozstała się z mężem i całkowicie zmieniła swoje życie.

Jak myślicie, doczekamy się w tym roku nowej płyty Adele?

NAJNOWSZE