Adele w Saturday Night Live! Wygląda oszałamiająco

2020-10-23 12:35 kp
Adele w Saturday Night Live
Autor: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News; Instagram/nbcsnl

Adele została prowadzącą weekendowego odcinka Saturday Night Live - jednego z najpopularniejszych programów w Stanach Zjednoczonych. To wielkie wydarzenie dla jej fanów, bo gwiazda nie pokazywała się oficjalnie od ponad roku. W tym czasie schudła 40 kilogramów i przeszła totalną metamorfozę. Poznajecie?

Fani Adele czekali na ten dzień od bardzo dawna! Gwiazda, która po rozwodzie z Simonem Koneckim przeszła jedną z największych metamorfoz z showbiznesie, wraca na scenę - na razie tylko telewizyjną. Adele została prowadzącą najnowszego odcinka Saturday Night Live i wszyscy zastanawiają się, co pokaże swoim wielbicielom.

A zagadka jest ogromna, bo wszyscy zastanawiają się, czy za metamorfozą zewnętrzną Adele pójdzie również zmiana w jej muzyce. Gwiazda drastycznie zmieniła styl życia - wcześniej domatorka, obecnie (no, może nie w czasach pandemii), nie stroniła od imprezowania w towarzystwie gwiazd amerykańskiego showbiznesu. Czy to więc koniec romantycznych ballad?

Adele w SNL

Teraz możemy zobaczyć zapowiedź Saturday Night Live z Adele. Gwiazda w towarzystwie wokalistki H.E.R. i aktorki komediowej Kate McKinnon zaprasza na odcinek ze swoim udziałem. Adele wystąpiła w rozpuszczonych włosach i welurowej bluzce.

Wszyscy oczywiście zastanawiają się, czy Adele w ogóle zaśpiewa podczas Saturday Night Live, skoro gościem muzycznym jest H.E.R. Fanom gwiazdy trudno sobie jednak wyobrazić, by podczas jej oficjalnego powrotu do showbiznesu nie usłyszeć jej głosu!

NAJNOWSZE