Adele gotowa do występu w SNL! Zaśpiewa nowy singiel?

2020-10-22 9:18 kp
Adele
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Po wielu miesiącach oczekiwania fani Adele w końcu będą mogli zobaczyć swoją idolkę ponownie na żywo! Adele została prowadzącą kolejnego odcinka Saturday Night Live, a to oznacza, że będzie mogła zrobić i powiedzieć na scenie dokładnie to, na co ma ochotę. My oczywiście najbardziej mamy ochotę na usłyszenie jej nowej muzyki. Uda się?

Czy w końcu nadszedł moment, w którym Adele wraca do showbiznesu? Wiele na to wskazuje! W ostatnich latach gwiazda nie rozpieszczała swoich fanów. Najpierw wokalistka całkowicie zniknęła na wiele miesięcy, by nagle zadziwić wszystkich nową sylwetkę - Adele zrzuciła po rozwodzie 40 kilogramów! Za nową figurą poszedł nowy styl życia. Adele, która dotąd była zadeklarowaną domatorką, nagle świetnie odnalazła się w imprezowym środowisku Los Angeles i znalazła nowych przyjaciół.

Adele niechętnie przy tym pokazywała się światu. Gwiazda jak ognia unikała paparazzich, a na jej profilu na Instagramie pojawiło się zaledwie kilka zdjęć, na których mogliśmy zobaczyć jej nową figurę. Jednocześnie fani coraz częściej zastanawiali się, kiedy gwiazda wróci do muzyki. Czy to ten moment?

Adele w Saturday Night Live

Kilka dni temu ogłoszono, że wokalistka zostanie prowadzącą kolejnego odcinka Saturday Night Live! Adele tym samym po raz pierwszy od dawna stanie publicznie na scenie i - znając jej poczucie humoru - poprowadzi show po mistrzowsku. Jak sama przypomniała, po raz pierwszy w Saturday Night Live Adele wystąpiła prawie dwanaście lat temu i to właśnie od tamtego występu zaczęła się jej oszałamiająca kariera w Stanach Zjednoczonych. Czy teraz powtórzy ten sukces?

ESKA XD #006

Dwa dni przed Saturday Night Live Adele dodała na Instagram zdjęcie z przygotowań do programu. Na zdjęciu widzimy szczupłą gwiazdę, oczywiście w maseczce, przeglądającą coś, co jest zapewne scenariuszem show.

Czekacie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
3 days to go ♥️ Post udostępniony przez Adele (@adele)
NAJNOWSZE