Jak Adele poznała ukochanego? Drake będzie zadowolony!

2021-11-12 14:49 AM

Związek Adele i starszego od niej o kilka lat agenta sportowego kwitnie. Gwiazda już pozbierała się po rozwodzie z Simonem Koneckim i aktualnie daje pożywkę mediom do snucia coraz to lepszych teorii na temat swojego życia uczuciowego.

Niedawno zagraniczne media podały, że Adel jest już po ślubie! Oczywiście to tylko plotki, ale fakt, pierścionek na palcu artystki do złudzenia przypominał obrączkę.

Większość fanów mocno kibicuje parze i chce znać jak najwięcej szczegółów z ich życia. Na szczęście Adele, choć raczej stara się utrzymać relację w prywatności, to co jakiś czas uchyla rąbka tajemnicy.

Właśnie zdradziła, w jakich okolicznościach poznała Richa Paula.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Okazuje się, że swój udział w tym ma Drake. Co prawda nie bezpośredni, ale to muzyka piosenkarza miała ich do siebie zbliżyć. Para spotkała się na imprezie wspólnego przyjaciela. Podobno razem tańczyli do muzyki Drake’a.

Adele zdradziła, że nie pamięta dokładnie, jaki utwór akurat leciał, ale prawdopodobnie był to kawałek kanadyjskiego artysty.

Pomyślałam: Powinieneś zagrać coś innego. Kocham Drake'a. Ale powinieneś zagrać coś innego.

- mówiła w odniesieniu do Dj-a.

Mamy nadzieję, że kiedy faktycznie dojdzie do ślubu pary, to Drake jako jeden z pierwszych osób dostanie zaproszenie. ;)

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE