Addison Rae zamierza znaleźć pracę!? Jej konto na TikToku zbanowano

2021-10-15 18:50 es
Addison Rae
Autor: Theo Wargo/Getty AFP/East News

Addison Rae to jedna z największych gwiazd na TikToku. Na swojej olbrzymiej popularności zbiła prawdziwą fortunę. Mamy nadzieję, że dobrze zainwestowała te pieniądze. W innym razie rzeczywiście będzie musiała poszukać "prawdziwej pracy". Konto Addison Rae na TikToku zostało zbanowane!

TiKTok ma ostatnio poważne problemy z banowaniem użytkowników. Niedawno do platformy dołączyła ulubienica całego świata - Dolly Parton. Błyskawicznie zdobyła mnóstwo obserwatorów! Jednak nie nacieszyła się sławą zbyt długo... Po kilku godzinach jej konto zostało zbanowane.

Teraz w podobnej sytuacji znalazła się Addison Rae. Jej treści sprawiły, że stała się najlepiej zarabiającą influencerką na TikTok-u w 2020 roku. Jej 5 milionów dolarów netto, sprawiło, że przebiła Charli D'Amelio.

Teraz jej pozycja jest zagrożona, ponieważ TikTok zbanował konto Addison Rae!

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Addison Rae z banem na TikToku

21-letnia gwiazda ujawniła, że jej konto TikTok-u zostało zbanowane. Stało się tak z powodu „wielokrotnych naruszeń” wytycznych dla społeczności platformy. Jednak celebrytce nie przedstawiono żadnych konkretów.

Addison Rae zebrała na platformie spore grono fanów, bo aż 84,8 miliona obserwujących. Sława na TikToku pomogła jej zawrzeć umowę z firmą Reebok, Danielem Wellingtonem i zostać głównym rzecznikiem American Eagle.

Całe szczęście, że Addison Rae w tej sytuacji ma poczucie humoru!

Czas znaleźć pracę.

Napisała Addison Rae na Twitterze, publikując screena informującego o blokadzie na koncie.

Zobacz też:

NAJNOWSZE