Adam Zdrójkowski widziany z 16-letnią modelką. To nowa sympatia aktora?

2022-08-18 11:52 Joanna Dembek
Adam Zdrójkowski i Vanessa Rojewska
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@vanessarojewska Adam Zdrójkowski urywa plotki na temat nowej przyjaciółki

Adam Zdrójkowski wybrał się niedawno do restauracji z młodziutką Vanessą Rojewską, która wiedzie prym wśród influencerek działających w branży modelingowej. Kiedy jeden z tabloidów opublikował ich wspólne zdjęcia, aktor od razu zabrał głos w sprawie ich rzekomego romansu.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się pod koniec zeszłego roku. Od tamtej pory media nieustannie śledzą ich życie prywatne, aby być na bieżąco z ich miłosnymi podbojami. Niedawno paparazzi uwiecznili moment, kiedy aktor spędzał czas w azjatyckiej restauracji razem z uroczą, 16-letnią modelką, działającą w social mediach. Po skończonej kolacji, dziewczyna miała wsiąść do auta razem ze Zdrójkowskim i odjechać w nieznanym kierunku. Pojawiły się zatem spekulacje, czy gwiazdę telewizji i wschodzącą modelkę łączy coś więcej. Oboje starali się uciąć nieprawdziwe doniesienia w swoich social mediach.

Randka we czworo XDDD - napisał Zdrójkowski na swoim Instagramie.

Wygląda na to, że aktor nie traktował spotkania z Vanessą jako randki, gdyż towarzyszyli im znajomi. Dziewczyna również nie omieszkała skomentować plotek na temat jej spotkania z przyjaciółmi.

Tak teraz totalnie szczerze, sprostujmy. Luźne spotkanie koleżeńskie, nie rozumiem nakręcania tego... - napisała Vanessa podczas przejażdżki samochodem z koleżankami, odnosząc się do wszechobecnych tytułów sugerujących, że Adam Zdrójkowski to jej nowy chłopak.

Kim jest Vanessa Rojewska? To młoda influencerka, działająca w branży modelingowej. Należy do jednej z agencji, a na jej zawodowym profilu można znaleźć taki opis:

Mam na imię Vanessa, obecnie uczę się w liceum o profilu prawno-językowym. Lubię naukę, ale kocham sport. Od 12 lat trenuję taniec towarzyski, dance hall i high heels. Chciałabym związać swoją przyszłość z aktorstwem, dlatego uczęszczam na zajęcia teatralne i śpiewu. Od paru lat fascynuje mnie zagadnienie mediów społecznościowych, szczególnie Instagram i TikTok. Modeling to moja kolejna pasja, ale też ciężka praca, dzięki której uczę się pewności siebie, samoakceptacji i odpowiedzialności - czytamy na stronie agencji modelingowej.

Vanessa prężnie działa głównie na Instagramie, gdzie nawiązuje wiele współprac ze znanymi markami. Obserwuje ją 126 tysięcy użytkowników, którzy pod postami zostawiają wiele pozytywnych komentarzy. 16-latka ma również za sobą drobne role filmowe. Wystąpiła w takich produkcjach jak "The End" czy Święta inaczej" - to na tym planie spotkała Zdrójkowskiego, z którym połączyła ją przyjacielska więź.

Doda oszukana przez ekipę i fanów. Mocno ją zawiedli!
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE