ASAP Rocky

i

Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

A$AP Rocky ponownie trafi do więzienia?! Sam się o to prosi!

2019-11-25 12:46

A$AP Rocky nie potrafi chować urazy i po przykrym incydencie w Szwecji, już zapowiedział, że pojawi się tam ponownie, by zagrać koncert w hali Ericsson Globe. To jeszcze nie koniec, raper planuje też powrót do więzienia! Jak to możliwe?

A$AP Rocky na początku 2019 roku został aresztowany w Szwecji, gdzie wdał się w uliczną bójkę. Prawo w tamtym kraju jest tak surowe, że nie tylko gwiazdy wspierające rapera, ale także prawnicy obawiali się czy zdołają wyciągnąć go z aresztu… Na szczęście udało się. A$AP Rocky w więzieniu spędził miesiąc, gdzie skarżył się na nieludzkie warunki. Następnie został zwolniony i pozwolono mu wrócić do USA, jednak sąd uznał, że jest winny pobicia. Teraz gwiazda rapu ponownie udaje się do Sztokholmu. Planuje pomóc imigrantom ale i więźniom…

>> A$AP Rocky wraca do Szwecji! Chce pomóc więźniom i imigrantom

A$AP ROCKY WRÓCI DO WIĘZIENIA?

A$AP Rocky ponownie uda się do Szwecji i zagrać koncert w hali Ericsson Globe, chce też zagrać w więzieniu! Obawia się jednak, że nie będzie to wykonalne, ponieważ nie dostanie pozwolenia.

„Jest to areszt śledczy o maksymalnym bezpieczeństwie, w którym musisz przebywać w celi przez 23 godziny na dobę. Wątpliwe jest więc, że pozwolą na zorganizowanie koncertu”. – tłumaczył serwis TMZ.

A$AP Rocky na pewno będzie robił wszystko, by takie pozwolenie otrzymać… Myślicie, że się uda?

Ps. Spodziewaliście się, że raper ponownie będzie chciał odwiedzić więzienie?

Zobacz też: 

A$AP Rocky

i

Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER
A$AP Rocky

i

Autor: All Access Photo / Splash News/EAST NEWS
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE