7. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Co dzisiaj robią jej dzieci?

2021-10-03 13:02 AM
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Autor: WBF

Zbliża się rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Trudno w to uwierzyć, ale dokładnie 5 października minie 7 lat odkąd aktorka odeszła. Co dzisiaj robią jej dzieci? Oliwia Bieniuk stawia swoje pierwsze kroki w show biznesie. Czy również planuje karierę jako aktorka? Przeczytajcie.

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku po długiej walce z chorobą. Aktorka przegrała walkę z nowotworem trzustki. Zostawiła męża i osierociła trójkę dzieci.

Dzisiaj oczy zwrócone są głównie na córkę aktorki, czyli Oliwię Bieniuk. Czy tak samo jak mama planuje swoje życie związać z aktorstwem?

Oliwia Bieniuk urodziła się 18 października 2002 roku. Jest znana nie tylko mediom, ale także internautom. Na Instagramie śledzi ją aż 233 tysięcy followersów. Oliwia urodę odziedziczyła po mamię, dzięki czemu może pochwalić się pięknymi sesjami zdjęciowymi, które chętnie publikuje w sieci. Już jako nastolatka została dostrzeżona przez specjalistów i szybko zaczęła podpisywać kontrakty oraz brać udział w kampaniach reklamowych. 

Dzisiaj Oliwia nie tylko działa jako influencerka, ale także walczy o Kryształową Kulę w programie Taniec z gwiazdami.

Wiele wskazuje na to, że Oliwia po mamie odziedziczyła nie tylko urodę, ale także talent aktorski. Dziewczyna kształci się w liceum o profilu teatralno-filmowym. W 2020 roku Bieniuk wystąpiła w  produkcji pt. Jak nie zgubić siebie" Daniela Rusina, znanego jako "Reżyser życia".  

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem przerażona! Stalker przychodzi pod mój dom od pół roku. Bez zakazu zbliżania może mnie skrzywdzić lub zamordować! Kim jestem?

Oliwia Bieniuk to najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dziewczyna ma jeszcze dwóch braci.

15-letniego Szymona oraz 10-letniego Jasia. To oni są mocnym wsparciem dla siostry. Nie tylko jej kibicują, ale także co tydzień zasiadają na widowni Tańca z gwiazdami.

Konto Szymona można oczywiście znaleźć w social mediach. Póki co nie wiadomo, jaki ma plan na siebie. Jednak ma już za sobą debiut aktorski. W 2013 roku, mając 7 lat, wystąpił w filmie Bilet na księżyc. To polska produkcja, w której wystąpiła również sama Przybylska.

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO
NAJNOWSZE