Natasza Urbańska

i

Autor: AKPA Natasza Urbańska szykuje muzyczny powrót.

44-letnia Natasza Urbańska w seksownej sesji zdjęciowej. Szykuje się na podbój Eurowizji!

2023-01-30 15:20

Natasza Urbańska przygotowuje się do wielkiego powrotu na scenę. Choć niektórzy uważają, że jej czas już minął, ona postara się udowodnić wszystkim, że wciąż jest w najlepszej formie! Po wielu latach gwiazda ponownie planuje ubiegać się o wyjazd na Eurowizję, a jej muzyczny powrót zapowiadają gorące zdjęcia. Wygląda znakomicie!

Natasza Urbańska wciąż zawzięcie pracuje. Często możemy ją oglądać na koncertach emitowanych w telewizji. W zeszłym roku wzięła udział w Sopot Festivalu z piosenką Let Me Lie. Teraz przygotowuje nowy materiał muzyczny, który ma ukazać się już wkrótce. Artystka od jakiegoś czasu mówi, że tworzy nowe piosenki. Wśród fanów Eurowizji pojawiły się też plotki, że Natasza ponownie wystartuje w polskich preselekcjach. Bez powodzenia próbowała już w 2007 i 2008. Na jej InstaStories ostatnio pojawił się post, który poniekąd potwierdza jej chęci wzięcia udziału w konkursie, a opublikowane przez nią zdjęcia wydają się być zapowiedzią jej eurowizyjnej piosenki. Będzie gorąco!

W ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w Eurowizji! Powód nie rozczarował fanów

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Natasza Urbańska zachwyca sesją zdjęciową!

- Chcesz rozbić taflę szkła, a ona się ugina - takimi słowami Natasza Urbańska opisała swoją nową sesję zdjęciową, która zachwyciła internautów! Na fotografiach widzimy gwiazdę w seksownym body, w wysokich butach na obcasie, w ciemnych okularach, a wszystko uzupełnia srebrna biżuteria. Efektu dodają sensualne pozy piosenkarki. Posypały się komentarze od fanów.

Natasza Urbańska w bieliźnie erotycznej przemawia do fanów. "Brak słów…"

Natasza wyglądasz przepięknie skarbie

Ogień!

Jest Pani przepiękna, mega utalentowana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE