15-letni Witold Sosulski z serialu Barwy Szczęścia przyznał się do brania NARKOTYKÓW!

2020-07-12 16:05 nk
Witold Sosulski
Autor: YouTube.com/TVP VOD

Witek Sosulski gra w serialu Barwy Szczęścia młodego chłopaka, który popadł w uzależnienie od narkotyków. Jak sam przyznaje, w prawdziwym życiu też miał kłopoty ze środkami odurzającymi. Przystąpił też do grupy przestępczej, w której szukał akceptacji i zrozumienia. O wszystkim opowiedział w programie Pytanie Na Śniadanie.

Znany z serialu Barwy Szczęścia Witold Sosulski zdobył się na odważne wyznanie w programie Pytanie Na Śniadanie. Słowa 15-latka wstrząsnęły wieloma widzami! Czy dzięki swojej szczerości 15-letni Witek Sosulski pomoże rówieśnikom uchronić się przed własnymi błędami z bardzo nieodległej przeszłości?

Witold Sosulski brał narkotyki!

Narkomania staje się problemem wielu młodych ludzi. Zwłaszcza życie w blasku fleszy powoduje ogromny stres i generuje wiele pokus. Przekonał się o tym choćby Justin Bieber.

Młody polski aktor wyznał w programie śniadaniowym, że i on bardzo wcześnie zaczął zażywać narkotyki. Znany z serialu Barwy Szczęścia Witek Sosulski spróbował ich po raz pierwszy jako 14-latek! Miał nadzieję, że odurzanie się pomoże mu poradzić sobie z problemami osobistymi.

Czułem się odrzucany przez ludzi. Spotykałem się z rasizmem w szkole, w domu nie było tak kolorowo, jak chciałbym, żeby było. Szukałem akceptacji, żeby ktoś mnie ciepło przyjął, szukałem swojej bandy. Z tego powodu wstąpiłem do grupy przestępczej, bo czułem, że ci chłopacy są jak ja - pokrzywdzeni, poranieni. Czułem, że do nich pasuję i muszę się trzymać z nimi. Brak akceptacji przerodziłem w nienawiść do świata, destrukcję

- przyznał nastolatek.

Na szczęście rodzina chłopaka szybko zareagowała na jego kłopoty.

Nie miałem długiego stażu brania narkotyków, on był krótki, ale intensywny. Trafiłem do ośrodka po 3 miesiącach zażywania. Mama, kiedy tylko się zorientowała, przekazała mnie do ośrodka. Po 3 miesiącach przebywania w zakładzie terapii uzależnień coś do mnie dotarło. Najpierw to była walka ze sobą, bo znalazłem się w ośrodku wbrew swojej woli. Dopiero po trzech miesiącach, kiedy miałem kryzys i byłem samotny, przyznałem przed samym sobą, że jestem uzależniony. Wcześniej nie potrafiłem tego wykryć. Później mówiłem, że chcę wytrzeźwieć, chcę przeżyć

- powiedział Witold Sosulski, który w Barwach szczęścia również zagrał chłopaka sięgającego po narkotyki.

Do tematu narkomanii Witek wrócił w nowym wpisie na Instagramie. 15-letni aktor przyznał, że z tego uzależnienia nie da się wyleczyć raz na zawsze.

NAJNOWSZE