Złota Maja Tracka z ALKS Stali Grudziądz! Świetny początek Mistrzostw Świata Juniorów

2022-08-23 21:36
maja medal
Autor: Nadesłane / ALKS Stal Grudziądz Świetny początek Mistrzostw Świata Juniorów!

Udany początek Mistrzostw Świata Juniorów na torze kolarskim w Tel Awiwie! Złoty medal w wyścigu scratch wywalczyła zawodniczka ALKS Stali Grudziądz i reprezentantka Polski, Maja Tracka!

Mistrzostwa Świata Juniorów w Izraelu dziś (23 sierpnia) dopiero się rozpoczęły, a na szyi grudziądzanki już zawisł pierwszy medal! Maja Tracka z ALKS Stali okazała się najlepsza w wyścigu scratch kobiet.

Szczerze, jeszcze do mnie to nie dochodzi! W końcu jedno marzenie odhaczone, ciężko mi zebrać teraz myśli. Jestem bardzo zadowolona. Cieszę się, że udało mi się to zdobyć, bo pracowałam na to bardzo długi czas. Jak widać, warto - mówi nam na gorąco Maja Tracka.

Mistrzostwa w Izraelu potrwają do 27 sierpnia. W turnieju udział bierze 6-osobowa grupa z Grudziądza. Prócz Mai Trackiej są w niej: Eliza Rabażyńska, Zuzanna Chylińska, Natalia Głowacka, Gracjan Dąbrowski i Radosław Laskowski.

Kolejne starty z udziałem grudziądzkich zawodników już niebawem!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

MANESKIN vs NIRVANA | ESKA XD - Ale to juz było! #56
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE