Wznowiono poszukiwania Patryka Niklewskiego. Sprawdzono tereny w okolicach Łasina

2021-04-15 14:24
poszukiwania patryk powiat
Autor: KMP Grudziądz Patryk Niklewski zaginął 13 marca w okolicach Łasina (powiat grudziądzki)

Poszukiwania zaginionego Patryka Niklewskiego trwają już od ponad miesiąca. Ostatnio ponownie wznowiono je na szeroką skalę. Policjanci wraz z ochotniczymi strażami pożarnymi oraz Ochotniczą Grupą Poszukiwawczą „Bizon” „przeczesywali” pola za zaginionym 24-latkiem.

Zaginiony (13.03.21) około godziny 3:30 uczestniczył w zdarzeniu drogowym pod Łasinem. Po zdarzeniu oddalił się z miejsca i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Łącznie ponad 80 funkcjonariuszy policji, straży pożarnej oraz Ochotniczej Grupy Poszukiwawczej „Bizon” z Solca Kujawskiego prowadzili poszukiwania za zaginionym 24-latkiem, mieszkańcem Łasina w powiecie grudziądzkim - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Patryk Niklewski spod Grudziądza nadal się nie odnalazł. Rodzina nie traci nadziei [WIZERUNEK]

Po miesiącu funkcjonariusze policji, grupa poszukiwawcza „Bizon” oraz strażacy ponownie „przeczesywali” tereny, którymi prawdopodobnie oddalał się zaginiony.

Podczas poszukiwań odnaleziono przedmioty należące do zaginionego. To wskazało funkcjonariuszom prawdopodobną drogę przemieszczania się Patryka Niklewskiego - dodaje policjant.

Tym przedmiotem są m.in. klucze, które znaleziono przy gospodarstwie w sąsiednich Jankowicach.

Na przyszły tydzień zaplanowane są dalsze czynności z wykorzystaniem specjalnie wyszkolonego psa do poszukiwania osób.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z Anteny 15.04
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE