mks grudziadz wygrana 22

Autor: MKS Grudziądz Szczypiorniści grudziądzkie zespołu przesunęli się aż na szóstą pozycję w tabeli

Wielkie emocje w meczu MKS-u Grudziądz. Wygrana jedną bramką!

2021-10-25 11:29

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz z drugą wygraną w tym sezonie Ligi Centralnej. Podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego o jedną bramkę okazali się lepsi od MKS-u Wieluń 32:31.

Grudziądzanie podchodzili do tego meczu po ostatniej porażce (po rzutach karnych) przed własną publicznością z Padwą Zamość.

W pierwszej połowie spotkania na duży plus zasługuje bramkarz gospodarzy, który wybronił kilka trudnych piłek. Dzięki jego dobrej postawie i nieźle radzącej sobie tego dnia linii ataku, grudziądzanie na przerwę schodzili przy prowadzeniu 15:13.

Po zmianie stron gra jeszcze bardziej się wyrównała. Ostatecznie o zwycięstwie drużyny Sylwestra Ziółkowskiego zadecydowała tylko jedna bramka. Grudziądzanie wygrali 32:31.

Najskuteczniejszymi zawodnikami grudziądzkiego MKS-u tego dnia byli: Paweł Kruszewski, Szymon Ludwiczak oraz Artur Sadowski. Wszyscy zdobyli po pięć bramek.

Grudziądzanie po tej wygranej przesunęli się aż na szóste miejsce w tabeli Ligi Centralnej.