Terminal pomyliła z telefonem. Seniorka z Grudziądza może trafić za kratki

2021-11-26 13:39
terminal policja grudziadz
Autor: KMP Grudziądz Za kradzież terminala grozi do 5 lat więzienia

Miała być łatwa zdobycz. 75-letnia mieszkanka Grudziądza pomyliła terminal z telefonem komórkowym. Po kilku godzinach urządzenia zostało odzyskane przez policjantów. Kobiecie grozi teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

O kradzieży grudziądzkich policjantów zaalarmował pracownik marketu. Z jednej z kas zniknął przenośny terminal o wartości blisko 8 tysięcy złotych.

Na monitoringu wewnętrznym sklepu widać było starszą kobietę, która zabrała leżące urządzenie, po czym wyszła ze sklepu - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Tytoń bez polskiej akcyzy w Grudziądzu. Policjanci zabezpieczyli ponad 30 kilogramów

Kryminalni szybko ustalili dane personalne złodziejki i jeszcze tego samego dnia odwiedzili ją w miejscu zamieszkania. Okazało się, że jest to 75-letnia mieszkanka Grudziądza. Podczas przesłuchania okazało się, że kobieta była przekonana, że zabiera telefon komórkowy, a nie terminal płatniczy.

Kobieta usłyszała zarzut kradzieży, za którą grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Express Biedrzyckiej - Stefan Niesiołowski: Kolejne wybory rozstrzygną się na ulicy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE