Szczypiorniści MKS-u Grudziądz wracają do rozgrywek. W sobotę zagrają z USAR-em Kwidzyn! [AUDIO]

2021-04-16 17:31 Łukasz Piekarski
mks grudziacz mecz
Autor: Pixabay Piłkarze ręczni MKS-u są wiceliderem w swojej grupie

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz wracają do gry. Tym razem podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego zmierzą się na wyjeździe z USAR-em Kwidzyn. Dla grudziądzan będzie to pierwszy mecz po trzech tygodniach przerwy.

Grudziądzki MKS po trzech tygodniach przerwy powraca do ligowych rozgrywek. W ramach 18 kolejki drużyna prowadzona przez trenera Sylwestra Ziółkowskiego zagra na wyjeździe z USAR-em Kwidzyn. Grudziądzanie nie mają najlepszych wspomnień, jeśli chodzi o jesienne spotkania z jutrzejszym rywalem.

Jesienią najpierw wygraliśmy na ich parkiecie w Pucharze Polski, a kilka dni później w naszej hali dość nieoczekiwanie przegraliśmy trzema bramkami. Był to dla nas prawdziwy kubeł zimnej wody. Mam nadzieję, że teraz nie powtórzymy tego błędu - mówi Sylwester Ziółkowski, trener MKS-u Grudziądz.

ZOBACZ TEŻ - Kolejna porażka piłkarzy Olimpii. Grudziądzanie znów lądują w strefie spadkowej [AUDIO]

Grudziądzanie ostatnio nie rozgrywali spotkań ligowych. Najpierw przez wielkanocne święta, później przez regulaminową pauzę. Do tego MKS nie mógł w tym czasie rozegrać żadnego sparingu.

W okresie świątecznym nie mogliśmy robić wspólnych treningów. Zawodnicy mieli indywidualne rozpiski i odbywali zajęcia we własnym zakresie - dodaje szkoleniowiec grudziądzan.

O nadchodzącym meczu z USAR Kwidzyn mówi trener MKS-u Grudziądz, Sylwester Ziółkowski. Posłuchaj:

Początek sobotniego meczu o godzinie 16. Relację z tego spotkania przeczytacie na naszym portalu zaraz po zakończeniu spotkania.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Przygotowania piłkarzy ręcznych MKS Grudziądz